şükela:  tümü | bugün
  • animal planet icin hazirlanmis insan vucudunda yasayan parazitleri didikleyen 6 bolumluk belgesel dizi. mikro cekimlere ve animasyonlara bolca yer verilmesinin yani sira parazitli adamlar da cikip tecrubelerini anlatiyor, bir de bilir kisiler ekleniyor bunlara.
    tum bunlar mide bulandirici gelebilir ve mazohist* iseniz tamamini bir oturusta seyredebilirsiniz. denenebilir http://www.youtube.com/…playlist&p=85c902e5a8a1d956
  • discovery channel'da yayınlanan, genellikle parazitleri anlatan ve genelde rahatsız edici derecede gerçekçi cgi görüntüleri ve son derece karizmatik sesli bir narrator'ın sunumu ile gösterilen belgesel. yalnızca 6 bölümlük değildir, sezon sezon pek çok bölümü vardır ancak internette çoğu yerde bulunamamaktadır.
  • tlc'de bu saatlerde hafta içi yayınlanmakta olan program. bir bulmaca çözer gibi izlemeye çalışsam da anlattığı hastalıklar genel itibariyle en azından ülkemizde oldukça nadir karşılaşılan mikroorganizmalar olduğu için sonuna kadar çözemiyorum çoğu sefer. sonrasında da bir kadın bir erkek başlıyor. tlc gibi kanallar artsa keşke .
  • harika belgesellerden bir diğeridir. insanların geçirdiği nadir görülen hastalıkların anlatıldığı belgeseldir. tlc'de her gün 23'ten sonra izlemek mümkün. ardından gece yarısında 1 kadın 1 erkek başlıyor.