• bir ara "monte carlo kanser ediyormuş", "monte carlo kısır yapıyor lan" gibi söylentiler sebebiyle gülmekten de öldürebilen bir sigaraydı. monte carlo kanser ediyor da marlboro ölümsüzlük üflüyor sanki.
  • güzelce bir fıkraya meze olmuş sigara markasıdır.

işten yeni çıkmış bir adam bakkala gidip 1 paket monte carlo almaya karar verir , ama çalışmasının verdiği yorgunluk ve aklındaki düşünceler yüzünden unutur , minibüse biner şoföre parayı uzatır ;

- abi 1 monte carlo.
    + oralardan geçmiyoz be abi.
  • monako'nun kumarevleriyle ünlü en zengin semtidir. monako'nun dört mahallesinden biridir. nice'in hemen kuzeydoğusunda, fransız rivierası boyunca uzanan deniz alpleri'nin eteklerinde yer alır. monako prensi 3. charles'ın 1856'da bir anonim şirkete verdiği izinle 1861'de açılan kumarhanenin çevresinde gelişen yerleşmeye beş yıl sonra monte carlo adı verildi. ardından monako prensliğine gelir kaynağı sağlamak amacıyla, monte carlo dünya zenginleri için lüks ve görkemli bir kumar merkezine dönüştürüldü. kumarhanenin içinde bir opera binası, yakınlarında da uluslararası spor kulübü vardır. oyun masaları yalnızca monako'yu ziyarete gelenlere açıktır. yönetim hisselerinin çoğu monako devletinin elinde olan ciété des bains de mer şirketindedir.
  • ben iciyom .. okadar kotu degil,
    tiryaki sigara secmez
  • insanın kendini fakir hissetmek icin gidebilecegi en uygun yer. abuk arabalar sabuk binalar kol gibi fiyatlar...
  • kumarhanelerin bulunduğu muhteşem mekanda, yere 500 gramlık nutella düşürmüş ve parçalara ayırmış tek türk olma şerefine nail olduğum yer.
    (bkz: interrail maceraları)
  • dişleri limon yemiş gibi yapan sigara. yine fiyat/performans oranı fena degildir.
  • eritilerek paketlenmis pet sise gibi tadi var bu sigaranin.
  • dünyanın tepesidir. on saniyede bir ferrari, bugatti vs gibi süper spor arabalar önünüzden geçer. fairmont oteldeki billionare de gün batımına karşı zumba yapan victorias secret mankenlerini aratmayacak kızları gördüğün zaman nerdeyim ben neler oluyor dostum demeye başlarsın. fransa aşk ise monte carlo onun bütün fetiş zevklerini barındıran seksi benliğidir.
hesabın var mı? giriş yap