*

şükela:  tümü | bugün
 • ankara’nın sevdiğim gezdiricilerinin kurduğu turizm işletmesi. tamamen farklı yaklaşımları, özenli müşteri ilişkileri ve çok kaliteli tur liderlikleriyle öne çıkan güzel insanlarla birlikte farklı seyahatlere yelken açabilirsiniz. dağları sevenler, kültüre meraklıyım diyenler için yeni bir adres. güzel işler çıkarıyorlar ve gelecekte çok daha büyük işler yapacakları aşikar…

  montisin dağcılık aşkını üniversitede yaşamaya başlamış kurucuları ve rehberleri hem donanımları hem de sıcakkanlı yaklaşımlarıyla bağımlılık yaratabilirler. hacettepe üniversitesi dağcılık kulübünün eski üyelerinden olan ercan selim kolbakır şimdilerde montis trips & expeditions ‘ın kurucu ortağı. yolda da, turda da , hayatta da can dostu insan, mükemmele en yakın rehber ve tur lideri kişilik.
  gökhan hisarcıklılar ise gezme ve gezdirme sevdasını iç mimarlığa tercih etmiş, ercan'la beraber montis trips & expeditions’ın kurmuş disiplinli turizm yöneticisi karakter. amatör ruhunu,gezgin bakışını kaliteli turlara profesyonel bir şekilde aktarmış bir kişi

  turlarına ve detaylı bilgilerine www.montis.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. herhangi bir turda benim de karşınıza muhtelif görevlerde veya gezi arkadaşı olarak çıkabileceğim aklınızın bir köşesinde dursun.
 • dağlara giden bayır budalaları için tırmanış turları düzenlemekle beraber dünyanın dört bir tarafına da gezi organizasyonları düzenliyorlar. denedik memnun kaldık.
 • hafta sonları düzenledikleri doğa yürüyüşü programlarına katılıp memnun kaldığımız bir firmadır. turlara katılan kişiler genelde sevimli ve dost canlısı insanlardı, hiç bir sorun yaşamadık. işlerini de çok ciddiye almaktadırlar. everest tırmanış turları da var. tavsiye edilir.
 • ben de mi bu dağcılık, bağcılık, doğada gezip tozma işlerine bulaşsam derken her yerden karşıma çıkan firma. adamlar hem türkiye dağlarında hem de dünyada çok değişik yerlerde dağcılık, trekking turları, bir de sıradışı tatil konseptleri düzenliyorlar.

  özellikle kaçkarlara ve gürcistan'a yakın zamanda birlikte gideceğimiz güven dolu bir ekibin sahibi kuruluş. ilerde daha ciddi düşünebileceğimiz aile gibi ortam. her halleri özel hissettirip güven veren insanların birarada olduğu herkesin ‘’ben de böyle bir şirkette çalışmak isterim’’ dediği ortamları olan abiler.

  buradan saygılarımı sunarım.
 • dağcılık kökenli olduklarından olsa gerek işlerini büyük bir heyecan ve özveriyle yapan, dolayısıyla da ticareti kendi doğrularıyla yeni baştan keşfeden insanların şirketi.

  kesin bilgi.