şükela:  tümü | bugün
  • louisville cardinals'in tahminen bu sene nba draft'ina girecek azman forveti, kolej basketbolundaki yeni "adamim" (unvanin son sahibi elfrid payton idi). kendisini sadece sagda solda smac vururken izlemek bile eglenceli, ama sahada nereye baksan deliler gibi kosturan super bir eleman. ribaund aliyor, defansi super, posta girdi mi iki omuz koyup ortaligi dagitiyor falan. yao ming boyunda kulac uzunlugu var bir de. onu gectim, gecen gophers macini izliyorum, ilk pozisyonda adam cekti deliksiz ucluk soktu. mac boyu uc dort tane falan atmistir. bu adamin ucluk attigini ogrenmek felcli ali riza bey'in tahtaya katilin ismini yazdirmasi ayarinda super bir twist'ti. hangi takima giderse acayip eglenceli olacagini dusunuyorum, kalbim milwaukee'den yana. koy giannis'in sisman mayo'nun yanina ucup kacip oynasin.
  • 2015 nba draftında 2. tur 2. sıradan houston rockets tarafından seçilmiştir.
  • kenneth faried'e benzettiğim ve çok büyük bir steal olacağını düşündüğüm basketbolcu.

motoru sürekli çalışıyor, sahada pis işleri fazlasıyla yapıyor ve bu iki özelliği kalburüstü atletizmle birleştirebilen adamlar muhakkak nba'de yer bulur bir şekilde. son 10-15 yılda nba'de kalıcı olabilmiş tek 32. sıra seçiminin steve novak (kj mcdaniels için daha erken, belki onu da sayabiliriz) olduğunu da göz önüne alınca houston rockets'ın gerçekten başarılı bir seçim yaptığını düşünüyorum.
  • grizzlies maçında jarell martin'i öldürmüştür.

https://www.youtube.com/watch?v=vfy3h-zmwqs
  • takımının knicks'i deplasmanda farklı geçtiği maçta 27 dk da 17s- 10r- 3b- 1tç /4tk ile oynayan oyuncu.
  • karşılıklı oynamayı sevmediğim oyuncu tipindeki oyuncu. pivota göre kısa, 2.03 boyu var ama bir dakika rahat durmuyor. pivot oynarken böyle oyunculardan nefret ederdim ama bir basketbol seyircisi olarak seviyorum. bu adam clint capela sakatlandıktan sonra 5 maçta, p&r, fastbreak, hücum ribaundu gibi işlerden ortalama 16.7 sayı attı. tam bir hustle player.
  • doc rivers'i oğlunu kayırdığı için hiç sevmiyorum ama obra gibi elindeki oyuncuyu parlatmayı beceriyor bu adam. bu harrell denen insan azmanı son birkaç maçtır karşı takımların kabusu oldu. eleman resmen canavar gibi her yerde bitiveriyor. bir de o kadar güçlü ki bir omuzla kendine çok iyi pozisyonlar yaratabiliyor. cp3 gidişi iyi parçaların alınmasının yanı sıra topun daha dengeli paylaşılmasında da iyi oldu.
    harrell böyle çalışmaya devam ederse all-star seviyesine çıkmaması için hiçbir sebep yok.