• böyle de şarkı yapılmaz ki dedirten röyksopp robyn ortak yapımı bir şaheser. the inevitable end versiyonu videosu için ,
    o yoo çok fazla
  • zannediyorum ki 33 yıllık yaşamımda izlediğim binlerce klip arasında en güzeline sahip parça. olacak iş değil.
  • bu şarkıyı bundan bi kaç sene sonra dinlediğimde, o zaman nerdeysem ve kimleysem beni koparıp bugüne geri getireceğinden emin olduğum, şu garip dönemime imza atan royksopp şarkısı.
    zaten söylemiş; represent a moment of my life

edit: 2022'den geliyorum.
    şarkı beni 2014'e o anki hissiyatıma götürdü.
    teşekkürler ekşi sözlük ve kanıtlı tarihi.
  • baş döndüren videosuyla, bir röyksopp güzelliği daha.

burdan:
    http://youtu.be/6c-rbgzbnbi

yerçekimsiz ortamda çilek yiyip, muz tadı almak gibi. muz. gibi.
  • bir röyksopp & robyn harikası daha. on dakikalık şaheser.
    http://www.deezer.com/track/77080069
  • röyksopp'un bugüne kadar yaptığı en güzel parçalardan birisi. saksofon solosunun başladığı an gerçekten müthiş.

sonbaharda yayınlanması beklenen yeni albümlerinde şarkının remikslenmiş bir versiyonu da yer alacakmış.
  • sözleri şu şekilde olan röyksopp şarkısı:

make a space
    for my body
    dead or whole,
    push this side apart
    this is what i'm controlling,
    it's a mole, the inside that i cart

this will be my monument
    this will be a beacon when i'm gone gone gone
    when i'm gone gone gone
    when i'm gone!
    soon when that moment comes,
    i can say i did it all with love love love
    all with love love love
    all with love!

make a cast of my body
    pull back out,
    so that i can see
    make a world
    are you ruling?
    make a world
    that i used to be

i will let this monument,
    represent a moment of my life life life life
    of my life life life
    of my life!
    i will let this monument,
    represent a moment of my life life life life
    of my life life life
    of my life!

make a cast of my body
    pull back out,
    so that i can see
  • canlı performansını her şeyden çok merak ettiğim royksopp şarkısı. ama youtube canlısı değil. çünkü introsu inanılmaz güzel ve bu adamlar intro'su güzel şarkıları canlı performanslarında intro gibi değil, direk performans olarak çalıyorlar. geldiklerinde de görmüştük.
    gerçi burada izlemem artık kendilerini. boktan ses sistemine en az bizler kadar kendileri de sahneden inerken saydırıp kolonları tekmelemişlerdi.
  • 2-3 gündür, günde 20 defa civarı dinlediğim şarkı bu. niye böyle oldu bilmiyorum. metalci heriftim lan ben. eşgolsun röyksopp.
  • the inevitable versionla aşmış, muhteşem röyksopp şarkısı. bişiler yazmak istiyorum ama gerçekten şarkıya olan beğenimi ifade edebilecek kelimeleri bulamıyorum. buarada şarkının orjinal versiyonun klibi de efsane. nedir bunun sebebi norveçteki auroralar mıdır arkadaş bu kafalara nasıl ulaşılıyo?!
hesabın var mı? giriş yap