şükela:  tümü | bugün
 • araştırmacı bir arkadaş.

  nick altıma yazdığı araştırmacı -kısmen haklı (özellikle üslup ve veganlar hakkındaki düşüncelerimde)-, bazı noktalarda da hakkımı yemiş -bir iki ironiyi kaçırmış-, entry örneklemeleri ile helal olsun dedirtmiş kişi.

  caps'e sonradan eklediğim editi de eklerse benim neden olduğum yanlış anlaşılmaların tekrar oluşmasını engelleyebilir. ama kendisi vegan olduğu için bu konuyu düzelteceğini sanmam. çünkü şu haliyle entry çok daha sansas.. sasnansa.. sansasyonel (adeta tansu çiller oldum) ve entry'nin capsteki haliyle kolaylıkla her ortamda aha böyle adamlar var diye şaaptırılabilir.

  meşaz atılmadığı için özelden yazamadım meşazımı aldıysan kardşim editlerim.

  öpt kib bye!
 • insanların ırkçılığını, faşistliğini yazdığım için beni ak-troll zanneden, iyi ki bir ak-troll kelimesini öğrendi diye cümle içinde kullanmayı ciddi bir marifet zanneden nick altı kusmukçularından... ekşi sözlükteki "kendi-dışındaki-görüşe-hayat-hakkı-tanımayan" zihniyetin oluşmasına neden olan temsilcilerinden biri daha olduğunu, üslubu gibi boş, yalan ve iftira içerikli yaftalama yapmasından anlıyoruz.
 • nihat genç, sen misin abicim?
 • hakkımda kötü şeyler yazdığı için karşılık vermiştim. beni tanımaya başladığı için olsa gerek, silmiş; ben de sildim haliyle.
 • putperestliğe elbet karşıyız ancak; kürk mantolu madonna gibi bir esere çöp diyorsa bir insan hiç okumasın zaten amk. belli ki bi sike yaramıyor okumak her insanda.
 • muhtemelen 72 dogumlu adi mustafa onur olan yazar
 • milleti fişlemeye çalışan osbirci ergen yazar.
 • lüzumsuz bir ok troll. bir tane bir tane bilgi veren entry girmemiş.

  adana sıcağı beynini buharlaştırmış. tabii yine de güneşin günahını almayalım.
 • manyak mı ne anlamadım. gelmiş nick altıma yazmış kendi kendine tanımam etmem. sözlükte popüler kültürün dejenereliğini yayıyormuşum hahaha. benim böyle bir misyonum yok. insanların kendi halindeki hayatlarına burnunu sokmayı kendine misyon edinenleri de anlamıyorum. zoruna giden neyse artık...

  boş yazarmışım. lan dolu yazarlık ne? sözlüğün zaten anası ağlamış.
  sana mı soracağız ne yazacağımızı? sözlük kimlere kaldı işte...

  millet deliye hasret biz akıllıya. en kısa zamanda kendisine en acilinde bir hayat edinmesini tavsiye ediyorum, aksi halde sözlükte popüler kültürün dejeahdsaheneksjdjshdliğini yayan herkesin nick altına yazmak zor olacaktır.

  edit: şimdi inceledim. kendisi çok dolu yazmış, helal süper devam. beni de hacettepe başlığından görmüş anladığım kadarıyla. çok dolu bir hacettepe entyrisi var zira kendisinin hacettepe’ye “bok çukuru” demiş. bok çukuru? hacettepe? tamam. yazık lan. kuyruk acısı varsa demek. kendisine odtü’yü kınayan zebelebettin naim midir nedir o üniversiteye gitmesini tavsiye ediyorum.
 • fikirleri ve türkçesi ile gönülleri kanatan yazar.

  https://i.hizliresim.com/lzjnjr.jpg