şükela:  tümü | bugün
  • araştırmacı bir arkadaş.

nick altıma yazdığı araştırmacı -kısmen haklı (özellikle üslup ve veganlar hakkındaki düşüncelerimde)-, bazı noktalarda da hakkımı yemiş -bir iki ironiyi kaçırmış-, entry örneklemeleri ile helal olsun dedirtmiş kişi.

caps'e sonradan eklediğim editi de eklerse benim neden olduğum yanlış anlaşılmaların tekrar oluşmasını engelleyebilir. ama kendisi vegan olduğu için bu konuyu düzelteceğini sanmam. çünkü şu haliyle entry çok daha sansas.. sasnansa.. sansasyonel (adeta tansu çiller oldum) ve entry'nin capsteki haliyle kolaylıkla her ortamda aha böyle adamlar var diye şaaptırılabilir.

meşaz atılmadığı için özelden yazamadım meşazımı aldıysan kardşim editlerim.

öpt kib bye!
  • insanların ırkçılığını, faşistliğini yazdığım için beni ak-troll zanneden, iyi ki bir ak-troll kelimesini öğrendi diye cümle içinde kullanmayı ciddi bir marifet zanneden nick altı kusmukçularından... ekşi sözlükteki "kendi-dışındaki-görüşe-hayat-hakkı-tanımayan" zihniyetin oluşmasına neden olan temsilcilerinden biri daha olduğunu, üslubu gibi boş, yalan ve iftira içerikli yaftalama yapmasından anlıyoruz.
  • nihat genç, sen misin abicim?
  • hakkımda kötü şeyler yazdığı için karşılık vermiştim. beni tanımaya başladığı için olsa gerek, silmiş; ben de sildim haliyle.
  • putperestliğe elbet karşıyız ancak; kürk mantolu madonna gibi bir esere çöp diyorsa bir insan hiç okumasın zaten amk. belli ki bi sike yaramıyor okumak her insanda.
  • ben sevmiyorsam, kötüdürcülerin bir başka kıt örneği.

edd: + takıntılı...
  • muhtemelen 72 dogumlu adi mustafa onur olan yazar
  • milleti fişlemeye çalışan osbirci ergen yazar.
  • küfür dışı lugatında yirmi kelime olmayan osbirci ergen.
  • lüzumsuz bir ok troll. bir tane bir tane bilgi veren entry girmemiş.

adana sıcağı beynini buharlaştırmış. tabii yine de güneşin günahını almayalım.