şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem şehir koceli'de bulunan güzel mekan. en azından kocaeli'de gidebilecek en düzgün yerlerden biri.
    iyi gruplar çıkıyor, güzel müzikleri var. takip edilesi bir bar. biralar 33'lük olarak satılıyor.içkiler ucuz.
    space bar'ın çaprazında.
  • kumlada güzel bir bar.
  • kocaeli'de imkansızı başarmış mekan! içeriye tanıdık kontenjanından hanzo ve magandaları almıyorlar, güzel gruplar çıkıyor, müthiş eğleniyorsun.

cuma cumartesi gidilmesi tavsiye edilir.
  • kocaeli'de bir bar. yerel alternatif rock gruplarının sahne aldığı, sahnede adamlar grubunun bir parçası çalındıktan sonra molada demet akalın dinleyebileceğiniz kafası karışık mekan.
  • izmitin en tatlış rock barı kanımca. cuma-cumartesi çıkan gruplar (atarax-joker) inanılmaz keyifli lakin burdan joker'e bir parantez açmak istiyorum güzel sert çalıyor babalar.kafalarımız hiç sabit duramıyor sonra da pazartesi boyun ağrısı.şikayetçiyiz.

repertuarları son zamanlarda çıkan acayip rock gruplarının cılız şarkı sözleriyle oluşan parçalardan değil türk rockının kült parçalarından oluşuyor.hele hele ahmet kaya'nın beni vur parçasını ilk defa bu kadar sert ve bu kadar muazzam bir yorumla dinledim.

izmit'te sıkılıyoruz ne yapacağız ya cumartesi geceleri diye hayıflanmayınız jokeri bir dinlemeye gidiniz. adamları da tanımıyorum ha performansları bu entrynin ötesinde.
  • an itibariyle bulunduğum mekan.

ayak üstü; la bura nereki diye girdigim mekan. egleniyorum. guzel. farkli. bira da ucuz. elemanlar da guler yuzlu. resimler de guzel.

keske iltihapli romatizma sahibi benim gibi adamlari düşünup 2 oturak atsalarmis ama.