• kocaeli'de imkansızı başarmış mekan! içeriye tanıdık kontenjanından hanzo ve magandaları almıyorlar, güzel gruplar çıkıyor, müthiş eğleniyorsun.

cuma cumartesi gidilmesi tavsiye edilir.
  • kumlada güzel bir bar.
  • muhteşem şehir koceli'de bulunan güzel mekan. en azından kocaeli'de gidebilecek en düzgün yerlerden biri.
    iyi gruplar çıkıyor, güzel müzikleri var. takip edilesi bir bar. biralar 33'lük olarak satılıyor.içkiler ucuz.
    space bar'ın çaprazında.
  • an itibariyle bulunduğum mekan.

ayak üstü; la bura nereki diye girdigim mekan. egleniyorum. guzel. farkli. bira da ucuz. elemanlar da guler yuzlu. resimler de guzel.

keske iltihapli romatizma sahibi benim gibi adamlari düşünup 2 oturak atsalarmis ama.
  • kocaeli’de eğlenbileceğiniz, rahatlıkla müzik dinleyebileceğiniz, güler yüzlü çalışanlara ve mekan sahiplerine sahip hoş mekan.

çarşambaları merdivenleri çıkarken tony abi‘ye selam çakın ve sonra kendinizi eski adı ile joker yeni adı ile it‘e bırakın.
  • izmitin en tatlış rock barı kanımca. cuma-cumartesi çıkan gruplar (atarax-joker) inanılmaz keyifli lakin burdan joker'e bir parantez açmak istiyorum güzel sert çalıyor babalar.kafalarımız hiç sabit duramıyor sonra da pazartesi boyun ağrısı.şikayetçiyiz.

repertuarları son zamanlarda çıkan acayip rock gruplarının cılız şarkı sözleriyle oluşan parçalardan değil türk rockının kült parçalarından oluşuyor.hele hele ahmet kaya'nın beni vur parçasını ilk defa bu kadar sert ve bu kadar muazzam bir yorumla dinledim.

izmit'te sıkılıyoruz ne yapacağız ya cumartesi geceleri diye hayıflanmayınız jokeri bir dinlemeye gidiniz. adamları da tanımıyorum ha performansları bu entrynin ötesinde.
  • bugün ilk kez gittiğim mekan. içerisi fena değil. ortam ve çıkan dj güzeldi. sadece sap yok kadın erkek eşitti ki bu bir kadın için önemli bir unsur *

gel gelelim sadece bir sap grup vardı evlerden ırak. korumalar falan gayet iyi ama o grubu neden almadılar dışarı anlamadım. kankimler nolur yazın bana çok merak ettim o keko kılıklı beyaz eşofmanlı çocuğu hangi akla hizmet soktunuz içeri.
  • damsız almadıkları için bu akşam kapıda birlikte girmeyi teklif ettiğim ve teklifimi geri çevirmeyen iki güzel hanımefendiye burdan teşekkürlerimi sunuyorum.

zira kapıda benim çantamı uzun süre aradıkları ve içerisi çok kalabalık olduğundan kendilerini ne kadar arasam da bulamadım.

teklifimi kabul ettiklerinde zaten teşekkür etmiştim ama teşekkür mahiyetinde birer bira ısmarlamak niyetindeydim.

eğer bu entry' i okurlarsa burdan teşekkürlerimi doğru düzgün iletmek istediğimi ancak onları bulamadığımı belirtmek isterim.

iyi ki varsınız.
  • izmitte eğlenilebilecek sayılı mekanlardan biri.her ne kadar bazen gittiğimde nefret etsem de alternatifi olmadığı için gitmeye devam ediyorum mecbur.kız kıza eğlenmeye gittiğimizde rahatsız eden vs olmuyor o açıdan da rahat bir yer,fiyatlar da çok uçuk değil tercih edilebilir.
hesabın var mı? giriş yap