şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "you know where it is headed" mottosuyla bunu da yaptılar ve başlıklarındaki taşaktan kafam döndü güle güle.

  piyasalara 0.00000017 btc olarak giriş yaptı, kısa zamanda 0.00000001 satoshiye kadar geriledi, miningini yaptığım için patlatanlardan, düşene vuranlardan biri de bendim, daha fazla inecek yeri kalmadı garibimin, şu dakkadan sonra alsak 2 satoshi olsa da satsak deyip girmek istiyorum ama bilemedim.

  bitcointalk sayfasında neil amstrong fotoğrafları paylaşan mı ararsın, uzay maymununun üzerine "to da moon" yazan mı, amına koyim boku çıktı iyice her şeyin.
 • 10 litoshi'den alıp 400 litoshi den sattığım zımbırtı. kurduğum mining rig'in bi kısmını bana kazandırdı, canımdır ciğerimdir.

  edit: olaylar devam etti, 420den tekrar alıp 650 700den tekrar sattım falan. resmen amına koyuldu ortalıgın.

  çok eğlenceliydi.
 • html coini analiz etmek için girdiğim https://www.bleutrade.com/ adlı sitede fark ettiğim bir coindir. hakkındaki konuşmalar azımsanacak düzeyde değil. özellikle https://coinmarketcap.com/currencies/mooncoin/ 24 saatlik volümü şaşırtıcı düzeyde. bu gece itibariyle 3 satoshiden 6 satoshiye yükseldi. kar ettiğim coinlerden aldıklarımdan beni üzmeyecek bir miktar yatırmıştım. şimdilik 2x yapması mutlu etti fakat aylarca realize etmeyi düşünmüyorum. dursun bakalım neler olacak.