şükela:  tümü | bugün
  • kripto teknik youtube kanalının yapmış olduğu coin indikatörü. deneme şansı yok.1 hafta geçerli en ucuzu aylık 7 usd. yıllık 63 usd. ödemeler kripto para ile olacakmış. bu fiyatlar 1 haftalık tanıtımdan sonra % 30 artacakmış. bakalım bir kaç ay çalışsın deneriz.

https://www.moondicator.com/

tanıtım filmi: https://www.youtube.com/watch?v=gufokn89gzy
  • henüz kullanmaya başladığım ama kısa zamanda oraya bakmadan trade yapamaz olduğum uygulama. trading view'den sürekli şu para nolmuş, bu parada rsi kırdı mı diye bakma derdine son vermesi bile parasını başlı başına hak etti benim namımda. yüzde yüz yerli ve milli oluşu, türklerin de yazılım alanında böyle güzel ve kullanılabilir bir uygulama yapmış olması ayrıca taktir edilesi. pump sinyali ayağına dolandırıcılara paranızı kaptırmayın, bir gün kendinize ayırın indikatör nedir, teknik sinyal nedir bakın sonra moondicator'ın desteğiyle ile rahat rahat karlı tradelerinizi yapın.
  • kullanmaya başladığım platform. 2 yıldır kriptoparalarla ilgileniyorum. bu zamana kadar bir çok telegram sinyal grubu, pump grubu denedim bir çok algoritmaya sahip program kullandım. moondicator de bunlardan birisi. açıkçası ben beğenmedim. neden beğenmediğimi anlatayım.

öncelikle tanıtım için çektikleri videoda 3 5 tane sinyalin yükseldiğini göstermişler bunlardan bazıları 15 dakikalık bazıları 1 saatlik gibi. yani tanıtım videosuna bakacak olursanız yükselen koinleri yakalayabileceğinizden bahsediyor. platformu kullanmaya başladım günde 100'ün üzerinde belki de bine yakın sinyal gönderiyor ve bunların arasından zaten eşek değilsen bir kaç tanesi yükselir. bana da 15 dakikada bir 3 5 tane koin söyle deseler 3 4 saat içinde mutlaka söylediklerimden bir kaçı yükselir.

yıldızlama sistemi yapmışlar ama yıldızlama sistemi genel olarak bir işe yaramıyor. yani 3 yıldızlı olup yükselen de var 5 yıldızlı olup düşen de var. yani yatırımınızı yıldızlara göre yapamıyorsunuz.

sistem daha yeni olduğu için içerde çok fazla bug var fakat geri dönüşlere cevap verme konusunda gerçekten iyiler ve hızlılar. bu konuda tebrik ediyorum. zaten benim eleştirim platforma değil bu şekilde sinyallerden medet ummak bu piyasada tamamen yanlış. yoksa platform için çok büyük bir emeğin olduğunu kullanırken anlıyorsunuz.

dediğim gibi ben kendim denedim her saat onlarca sinyal geliyor o sinyallerden hangisi yükseliyor diye baktım 20 30 sinyalden birisi belki yükseliyor o da çok fazla değil. bu sinyal sistemini ben önermiyorum. telegramdaki sinyalcilerden de bu şekilde sinyal vererek analiz üreten algoritmalardan da uzak durmanızı tavsiye ederim.

ayrıca yapan ekibe tekrar söylüyorum youtube'da çıkıp sistemden bir iki sinyal gösterip bakın sistem çok iyi çalışıyor verdiğimiz sinyaller aya gitti demek hiç hoş değil. binlerce sinyal içinden sadece yükseleni vermek iyi bir yaklaşım değil. eğer bunu yapacaksanız düşenleri de söylemelisiniz. ve günde kaç sinyal üretildiğinden ve bunların ne kadar başarılı-başarısız olduğundan verilerle bahsetmeniz gerekiyor.
  • trading view’de kaybolmadan sizin yerinize bütün piyasayı tarayan sinyal uygulaması.
  • trade işlerine birazcık kafanız basıyorsa bu uygulamadan destek alıp acayip güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. kendisiyle tanışalı 2 gün oldu, şimdiden yıllık parasını fazlasıyla çıkardı.