• 2,5 yıldır powerstation plus 2x modelini kullanıyorum. hala sapasağlam, inanılmaz hızlı şarj ediyor, küçük olması ve kendinden kablolu olması da büyük avantaj sağlıyor. bir daha powerstation/powerbank alacak olsam hiç düşünmeden mophie'yi tercih ederim.
  • iphone, ipod için pil ömrü sorununa çare olarak juice pack'i (normal bir iphone kılıfı gibi ama diğer kılıflardan ayıran bir özelliği var meretin, iphone unuzu şarj etmesi) üreten firmanın adı. bu zamazingo iphone'un arkasına takılıyor ve 250 saat bekleme, 8 saat konuşma, 7 saat video izleme, 24 saat de müzik dinleme süresi sunuyor. telefonun görüntüsünü biraz hantallaştırsa da bunun anlamlı bir araç olduğunu açık.

http://yahoyt.com/ :

jack dorsey, dikdörtgen şeklinde ve iphone'a monte edilebilen kredi kartı okuyucusu projesiyle gündeme gelmişti. bu projeye, mophie'den yanıt geldi. mophie'nin projesi, iphone'a entegre edilebiliyor ve kalıcı olarak takılı kalabiliyor. üstelik iphone şıklığından birşey kaybetmiyor.

şıklık önemli bir faktör olmasına rağmen, kazananı uygun maliyetler ve uygulamaların erişilebilirliği belirleyecek. mophie iphone kredi katı okuyucusu, ces 2010'da teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. bu arada cihazın tüketicileri değil işyeri sahiplerini hedef aldığını söylemekte fayda var.
  • juice packleri icin konusuyorum, bu gune kadar hayatimda gordugum en mukemmel satis sonrasi servisi olan firma. aldigim kilif, yaklasik 1 sene sonra sarj etmemeye basladi, haliyle mail attim ilgili firmaya fis ve imei numarasi istediler gonderdik. normalde garanti suresi 1 sene, benim mesaj attigim vakit 1 sene + 2 hafta kadar idi. garanti suremi uzattilar, return label gonderdiler, aleti gonderdim, teslim aldik test edecegiz dediler. bugun itibariyle de yeni urununuz su adrese teslim edilmek uzere yola cikmistir diye mail attilar. sevgili tara, you are da real mvp yahu.
  • apple’da satilan kablosuz sarj padlerinden birini almistim zamaninda. ustunu glossy yapmislar, airpods falan dururken induction sebebiyle kayip sarj alanindan cikiyor. ustune ince gozluk bezi koymam gerekiyor kaymamasi icin. ileride airpods sarj edecegimi bilsem almazdim bu glossy modeli. simdi siz de biliyorsunuz, almayin. *
  • bazi kablosuz sarj padleri asiri isinma sorununa sahip marka:
    https://discussions.apple.com/thread/250976838

bendeki de isiniyor. hem iphone 11 pro max'i, hem de airpods pro'yu yakacak kadar isitmisti bir kere. ozellikle airpods pro'nun pil omrunu pic ettigini dusunuyorum.
  • iphone 4 - 4s için olan mophie juice pack boost'u da şekil 1 a'da görüldüğü üzere çok başarılı olan firma. %100 ve kısa sürede şarj etme kapasitesine sahip ayrıca telefonu taktığınızda da duruşu itibariyle çok kullanışlı hale getiriyor. kullanırken çevreden; "o ne la?", "bize de lazım bundan amk!" gibi iphone kullanıcı şaşkınlık ve isteklerini duyabiliyorsunuz.
  • samsung galaxy s3 icin cikardigi batarya kilifi ve iphone icin cikardigi batarya kilif arasinda daglar kadar fark var.

iphone icin olan cok kaliteli ve islevsel. s3 icin olan gayet kalitesiz ve islevini de gormuyor. pil omrune yarari cok az. yillarca neden samsung icin urun cikarmiyorsunuz diye bu adamlarin uzerine geldiler, onlar da laf olsun diye dandik bir urun cikarmis ve iphone icin sattigi kilif ile ayni fiyata satiyor. uzak durun derim.
hesabın var mı? giriş yap