şükela:  tümü | bugün
  • bana özel mesaj yoluyla hukuki bir soru sormak istediğinde kibarca cevap veremeyeceğimi belirttiğim için, şahsıma, avukatlık mesleğine ve tüm avukatlara şu şekilde hakaret etmiş yazar:

görüntü 1
    görüntü 2
    yazışmamızın tamamı budur.

linkler silinirse:

gelen kutusu » @mor sakal
    (#75274740) merhaba hep avukatlar birbiriyle yardımlaşacak değil ya :) eğer müsaitseniz 2 3 dakikanızı çalmak istiyorum. pek sağlıklı bilgi bulamadığım bir dava türüyle alakalı. 11.07.2018 16:50

haciz mahallinde tango -> mor sakal: vekalet ücreti ödemek suretiyle benim yahut herhangi bir meslektaşımın vaktini istediğiniz kadar çalabilirsiniz.
    saygılar. 11.07.2018 17:23

bu egoyla çok yaşamıyor galiba avukatlar. vekalet ücretini ödeyerek ‘satın aldığım’ avukatım zaten var. farklı bir konuda bişey soracaktım. belki de sizi de vekalet ücretini ödemek suretiyle ‘satın almak’ istemişimdir. kim bilebilir. 11.07.2018 18:59

insan gibi bir mesaja verdiğiniz bu kabaca cevapla , sosyal hayatı olmadan , ders çalışıp, hukuk bölümünü kazanmanız, hiç bir şekilde sosyal hayata dahil olmadan sadece ve sadece çok para kazanıp sizin tabirinizle ücretinizi ödeyip zamanınıza 'sahip olabilen' bir meslek yapmanız. işte geçmişin hissi bunlar. geçmişte yapamadığınız herşeyi, o aç kalan egonuzu böyle tatmin etmeye çalışıyorsunuz. fakat bunların hepsiyle uygun düşen bir meslek türü daha var. ki zaten onu biliyorsunuz. 11.07.2018 19:01

haciz mahallinde tango -> mor sakal: himm. peki. 11.07.2018 23:43

şimdi, sen önce sevimlilik yaparak mevzuya gir, reddedilince karşındaki insanı tanımadan etmeden ona, mesleğine ve tüm meslek erbabına hakaret et, öyle mi?

1. ben avukatım. bilgi satarak para kazanıyorum; tıpkı senin öğretmenlik, muhendislik, doktorluk yaparak kazandığın gibi... önüme gelen herkese bu bilgiyi bedava dagitirsam aç kalirim.
    2. her gün sözlükten ortalama 2 3 hukuki soru geliyor. bunları cevaplayınca, soru soruyu doğuruyor. vaktim ve sabrım açıkçası yok.
    3. hiçbir bahane ileri sürmek zorunda dahi olmaksızın, senin soruna cevap vermek zorunda değilim.
    4. menfaatin varken sevimli sevimli yaklaşıp, insanca bir tavırla reddedilince içindeki tüm kini ve kompleksi kusmak bir tür ruh hastalığıdır, bil isterim.

başlığı "avukat düşmanı mor sakal" olarak açmayı düşündüm ama söz konusu yazarın yazar başlığının altında ilk işbu entryimin yer alması fikri daha cazip geldi.

sevgiler, saygılar.
  • insanlara volkan demirel'in danijel subasic'ten bin kat iyi kaleci olduğuna dair mesajlar atıyor. ister istemez erdener abi gibi cevap vermek zorunda kaldım.
  • eksi sozluk'te yazar olmayi dunyanin en kutsal meziyeti sanan,daha fazla entrye sahip olmayi da diger yazarlardan daha cok bilgiye sahip olmak olarak goren bir meric.

kendisiyle mesaj yoluyla tartismamiz uzerine kafasina kafasina ayari yiyince,nick altima korkakca saldirmistir.

haciz mahalinde tango adli yazarin entrysine kesinlikle katiliyorum.adamda oyle bir ezik psikolojisi var ki,kendisinin olabilmeye asla gucunun yetmeyecegi mesleklerden insanlarla karsilasinca direk saldiriya geciyor.butun hayatini bir ezik olarak gecirmenin hincini baskalarindan cikartmaya calisiyor.

onu da anlayabiliyorum tabii,adamin hayatta kendini onemli hissedebilecegi tek yer bu mecra.umarim su kafasini degistirir ve onune bakar.

benim icin 3 kelimeyi yan yana getiremiyor yazmis.bi ara makalelerimin pdf'ini atarim.

bos adam.