şükela:  tümü | bugün soru sor
  • https://www.youtube.com/…l/uc3oy3yg2tlruwkurqzrt_uq adresinde hizmet veren sohbet içerikli youtube kanalı.
  • yayında yayın dışı konuklarla ilgilenen, konuğun doğum gününü öğrenip yayında doğum günü pastası kesen ve yayının ortasında işi çıktığı zaman programı konuklara bırakıp işini halledip gelen yayıncılara sahip youtube kanalı. tüm samimiyetimle söylüyorum aradığımız samimiyet bu. adamlar bildiğin arkadaş ortamında takılır gibi rahatlar. ayrıca konukların renkliliği ve çeşitliliği de kaliteyi artırıyor. barkın bayoğlu'ndan midyeci ahmet'e seksolog bir hanımefendiden aşçı bir ablamıza kadar uzanıyor bu renklilik. son olarak ufak tefek prodüksiyon sıkıntıları var gibi ama zamanla çözeceklerine inanıyorum. ha bir de bazı yayınlar gereğinden fazla uzun sürüyor. tadında bıraksak tadından yenmez belki. *
  • (bkz: barkın bayoğlu)'nun katıldığı bölüm sayesinde denk geldiğim youtube kanalıdır.biraz amatör, biraz samimi.2 bölüm seyrettim fakat konular ilgimi çekti.ilerleme kaydedebilirler, şimdilik izlenme sayısına kafalarını takmasınlar.
  • sunucularının kim olduğu hiç bir yerde yazmayan samimi youtube şeysi.

    "hakkında" bölümüne bir el atın. videoların açıklamalar bölümünü üşenmeyin her seferinde doldurun. aradım taradım yok arkadaş kim bu konuşanlar belli değil.
  • güzel kanal bazı konuklar cidden derinlemesine bir nevi podcast tadında çalışırken donda dinliyorum ama keşke bölümlerin başlıklarına konuşulacak konuyu yazsalar. sadece konuk ismi ve bölümün sayısını yazmaları konu seçimi yapmayı engelliyor.