şükela:  tümü | bugün
 • pre-alpha sürümünde olup. çıkış tarihi belirsiz olan oyun.

  gameplay videoları allah gibidir...

  https://www.youtube.com/watch?v=v8noq8pprja
 • 2018 de gelecek en kaliteli oyunlardan biridir, alpha aşamasına rağmen çok sağlam bir core gameplay'i vardır.

  takip edin, kaçırmayın
 • mart ayında çıkacağı söylenen, chivalry tarzı indie bir kılıç dövüşü oyunu. gameplayleri çok iyi görünüyor.
 • 29 nisanda eğer fiyatı uçuk olmazsa hayattan kopmamı sağlayacak yapım, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
 • yeni bir br alternatifi. mermi icat olmadan mertlik bozulmadan birinci olmaya çalışacağız. orta çağda geçeceği için pubg'de yüzüne bakmadığınız arbalet için millet birbirini yiyecek. denendikten sonra editlenecektir.
 • rpg öğeleri eklenir/geliştirilir ve classlar arası güç dengesi de updatelenirse tadından yenmez bir oyun olabilir. şimdilik bir şans vermeye değer.

  edit: kendi karakterimi yaratmak güzel, biraz daha özelleştirme eklenirse daha da güzel olur. optimizasyona gelince şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım 1060ti 6gb ekran kartı ile ultra ayarlarda 90/100 fps arası alabiliyorum ama aksiyonda biraz düşüyor tabi. severek oynuyoruz.
 • ortaçağ savaş oyunu.

  kontroller çok akıcı. görece yüksek pingle oynamama rağmen (100-110) block ve chamber yapabildim, millet tabi kapalı betada almış yürümüş dayak manyağı olduk düello sunucularında. ayda yılda 1 kill alırsam öpüp başıma koyuyorum. ama o tanktan bozma herifleri de öldürmesi ayrı bir zevkli tabi.

  onun dışında invasion, battle royale ve horde modları var. nedense matchmakingde her invasion'u seçtiğimde beni dolu bir sunucuya sokmaya çalışıp "failed to connect server" hatası veriyor. battle royale'in gideri var, kılıç dövüşlü battle royale yeni ve zevkli bir konsept. horde modunda da dalga dalga gelen yapay zekaya 6 kişi karşı koyuyorsunuz.

  oyunun fiyatı uygun. alıp denemek isteyenler için girişte size güzel bir tutorial yaptırıyor. ordan konsepti çakabilir ve beğenmezseniz iade edebilirsiniz. bir unreal engine oyunu için de optimizasyonu hiç fena değil, gtx 1060 ultrada yağ gibi akıyor 60 fps'de oynayabiliyorum.
 • bana göre oyun sektörünün önemli bir boşluğunu doldurmayı başarabilmiş nadir oyunlardan birisidir mordhau. kendisinden önce medieval-multiplayer bazında türevleri üretilse de* yine şahsım nazarınca, önceki türevlerinin eksiklerinin üzerine çok önemli şeyler katarak oyuncuların karşısına çıkabilmiş bir oyundur bu.

  öncelikle kontroller şahane. şimdi açık konuşayım yine de mount and blade kadar özgür hissettirmiyor ama* vuruş hissi şuana kadarkilerin açık ara en iyisi diyebilirim.

  fakat hani böyle yeni gelin yemeği gibi mi desem. hani çok güzeldir de ama bir şeyler eksik gibidir yine. o bir şeyler de üzerine eklense çok güzel olacak gibidir. mordhau tam olarak böyle işte. çok iyi'nin bir tık altı o yüzden nezdimde. sanki çok küçük bir kaç ekleme daha yapılsa oyun mükemmel bir hale gelebilecekmiş gibi hissettiriyor. umarım yapımcılar özellikle bu yoğun ilgiyi sırtlayabilirler ve karşılığını tatmin edici updateler ile verebilirler. heyecanla takipteyim.
 • geçen satın aldığım oyun. kılıç sallamayı o kadar özlemişim ki, anlatamam. battle royale modunu geliştirmeleri lazım. ilk gün serverler çökmüş olsa da, birkaç hata dışında şimdiden iyi gibi gözüküyor.

  kesinlikle satın alın. yurtdışı fiyatı 28 dolar. 40 tl para değil. adamlar bize jest yapıyor resmen. kaldırır mı diye düşünmeyin, en siktiriboktan kartla bile lowda 60 fps alırsınız.
 • serverlar dolu dolu, kılıç düellolarının kendine has rekabetçi ve zevkli tarafları var. valla oynanır bu. 45 liraya kesinlikle değen bir oyunmuş.

  ufak tefek hataları var evet. ama geliştiriciler bunları sürekli iyileştiriyorlar.