şükela:  tümü | bugün
  • mass effect 2 karakteri. salarian bilimadamı. müthiş zeki. krogan genophage üzerinde çalışmış. eski özel kuvvetler üyesi. kliniğine saldıran paralı askerleri bozuk para gibi harcayabilecek kadar iyi. cesetlerini uyarı olarak kapıya asacak kadar manyak. *keskin nefes* süper karakter.

konuşma tarzı insanın konuşmasını bozabilir. quoteları yarar. i am the very model of a modern major general yorumu... *keskin nefes* anlatılmaz yaşanır.
  • ayrıca "şimdi konuşamam" derkenki quoteları yarar.

"perhaps later. trying to determine how scale itch got onto normandy, sexually transmitted disease only carried by varren. *keskin nefes* implications unpleasant. "
  • mass effect serisinin walter bishop'ı.
  • büyük delikanlıdır. "i am the very model of a scientist salarian..." ah be mordin yaktın bizi.
  • --- spoiler ---

mass effect 3'ün yüreğimizi yakan kayıplarından. ama fedakarlığı boşa gitmiyor, 4 daşşaklı krogan ırkı reaper savaşına katılıyor, turian'lara yardıma koşuyorlar.

--- spoiler ---
  • mass effect serisinin en delikanlı karakteridir.

"genophage cured. krogan free. new beginning... for all of us"

(bkz: reyiz)
  • son sahnesi ile cidden ağlatmış reisdir.mass effect evrenini geçtim hiçbir rpg evreninde böyle delikanlı bir karakter yoktur.
    --- spoiler ---

hele o asansörle kulenin tepesine çıkmadan önce shephard'a "would have liked to runs tests on the sea shells" dediği sahnede koptum gittim.
    --- spoiler ---
    kısacası reisdir,aynı thane krios gibi kalbimizde yaşıyordur.
  • unutursak kalbimiz kurusun!
    mass effect'in büyüsü işte böyle karakterlerde saklıydı.