şükela:  tümü | bugün
 • ben biraz daha ileri gittim ve önce cia, bir iki hafta bir şey değişmeyince bir de fbi'ya şikayet ettim. şimdi site kapalı.
 • olaya http://www.innerdepravity.com/ dan devam ediyor eleman.
 • artık http://www.innerdepravity.com/ dan da devam edemiyor.
 • ilkokul yıllarımda (7.sınıf) manyak gibi bütün resimlerini ve videolarını hatim ettiğim; kötü bir çocukluk dönemi geçirmeme neden olmuş psikopatlık sitesi.

  bir de arkadaşlarla pc basına toplanıp öyle bakardık. öldürülen, işkence edilen kızlara acırdık. "yazık yaaa" derdik. oturduğumuz yerde donumuza sıçardık o kareleri gördükçe.

  o zamanlar da opeth'i abimden yeni yeni duymaya başlamışım. aynı şarkıyı defalarca dinliyorum bu siteye bakarken. artık şarkı bilinçaltıma öyle bi yerleşmiş ki şuan bile dinlemeye başladığımda gözümün önüne amına götüne bıçak sokulmuş o kızlar geliyor. şarkı bu.

  aradan yıllar geçti bugün tesadüfen bi arkadaşım bu şarkının linkini yolladı. dejavu yaşadım tabi. bi bakayım dedim malum siteye. soluğu burda aldım. hiçbir fotoğraf gerçek değilmiş! bu ne şimdi allasen? ben boşuna mı oturduğum yerde korkudan altıma sıçtım? boşunamıydı bütün o tedirginliklerim? "ya türkiyede de böyleleri varsaaaa" tepkilerim?

  bide malum işleri gerçekleştiren maskeli amcamız, saçıyla, dövmesiyle, maskesiyle taa o zamandan beri bana nedense hep karizmatik gelmiştir. sebebini bilemiyorum.

  sarsıntılı bi çocukluk geçirdiğim doğrudur.
 • böyle bir yabancı site vardı bir zamanlar maskeli bir adam siteye ceset fotoları atıyordu kendi öldürdüğü genelde kadın oluyordu o kadar gerçekçiydiki anlatılmaz ölen kadınlarda gönüllü gözüküyordu bende baya yaydım arkadaşlarla bakıyorduk hatta o kadar yayıldıki bizim internet kafede herkes ona giriyordu çoçuklar falan kapandı sonra gerçekmiydi acaba.
 • fake görüntülerle bir dönem çoğu kişiyi etkilemiş sitedir. daha sonra isim değişikliği yaşamış olsa da tamamen kapanmıştır.