*

• çılgın kampanyalar yapacakları söyleniyor, en azından giriş aşamasında.
  • bolca t-box ve asymmetry ürünleri göreceğimizi düşündüğüm bir site olacaktır. ama boyner yaparsa, iyisini yapar deyip bekliyoruz.
  • hediye çeki kazananların yarısını tanıyorum ama bir ben kazanamamışım yetkililerden rica ediyorum bana da 25tl verin.*
  • markafoni klonu.
  • bir an önce canlıya çıkmasını canı gönülden dilediğim alışveriş sitesi...
  • markafoninin ticari başarısı sonrasında gözü açılan boyner'in hepsiburadadan ayrıldıktan sonra vatan bilgisayara geçen, bu sırada rakibi hızlıal tarafından ciddi şekilde zorlanan kaan donmez'i kadrosuna almasıyla sinyali verilen operasyon.

aynı zamanda türkiye'de markafoni'nin yarattığı özel fırsatlar, özel ayrıcalıklar, özel indirimler, ayrıcalıklar dünyası konseptini neredeyse birebir kopyalayan, tedarikçilerine, partnerlerine kendini bu şekilde lanse eden ama bu durumun alt seviye çalışanlarına pek ulaşmadığı 22 mart'da açılacak alışveriş sitesi.

dünyanın en büyük perakendecisi olan wallmart'ın 2009'da amazon.com'a karşı kafa tutması*** ve sonrasını hatırladığımız zaman gelebileceği noktayı tahmin etmek pek zor değildir.
  • (bkz: mor inek)

cem boyner'den, bundan çok daha yaratıcı bir isim beklerdim doğrusu.. (niyeyse..)
  • canlı geçmiş, deneyimlemeye çalışıyorum fakat yavaş ve biraz karışık ilk anda..
    ama beymen ürün indirimlerini gördükçe içim kıpır kıpır oldu şimdiden..
  • yaklasik 5 dakikadir anasayfasini bekledigim.

release sonrasi ilk sicislar herkesin basina gelir, ms98 tanimindaki bsod en guzel ornektir buna.

developer'lar olayin farkindaysa ok, aksi durum icin su bilgi ise yarayabilir:

14 174 ms 164 ms 164 ms bsk.stat.eth.52.doruk.net.tr [212.58.0.16]
    15 187 ms 186 ms 173 ms 213.155.98.154
    16 * * * request timed out.

iki saattir request timed out yigidim.
  • bugünkü skandal yavaşlıktan ve kullanışsızlıktan dolayı ilk intibası çok kötüdür. siteyi yeterince test etmeden, geliştirmeden kullanıma açmakla büyük hata yapmışlar.

güç bela açabildiğim bazı ürünlerde de, ürünün arkadan görünümünün yer almadığını farkettim, bence bu da büyük bir eksik.
hesabın var mı? giriş yap