şükela:  tümü | bugün soru sor
 • michigan wolverines'de 3 yıl geçirdikten sonra nba draftına katılma kararı alan alman uzun. kolejdeki son senesini 14.6 sayı, 7.1 ribaund, 1.6 üçlük ortlamaları ile geçirmiş. savunmada bir faktör olacak potansiyeli taşımıyor.

  önemli bir 3 sayı tehdidi olması nedeniyle nba'de kendisine bir kariyer yapabilir. en kötü ihtimalle gelir euroleague'de arz ı endam eder. mock draftlarda ilk turun sonlarından ikinci turun ortalarına kadar geniş bir bantta adı geçiyor.
 • 1.tur 25.sırada lakers tarafından seçilmiştir. oyuncu karşılaştırmasında mehmet okur potansiyeline sahip olacağı yorumlanıyor.
 • hiç avrupalara kalacağını sanmıyorum. şu enteresan dönemdeki en aranan uzun tipi bu adam gibi oyuncular, belki atletizm sıkıntısı yaşarsa kariyerinin ilk seneleri biraz yavaş geçebilir. şutu elinden biraz yavaş çıkarıyor, onun haricinde ben gayet beğendim.
 • su anda oynanan phoenix macinda nba’deki ilk sayilarini atan, takim arkadaslarindan bu konuda ciddi destek alan genc uzun. ılk etapta cok heyecanlandi ama 2 ucluk ardarda bulunca keyiflendirdi salonu.

  butun takim arkadaslari bu genc arkadasi seviyor gibi, ozellikle beasley* ve sir lancealot* tarafindan oldukca beslendi.
 • yiğidim 9 dk'da 10 sayı atarak şanlı lakersımıza hoşgeldin girişini yaptı. kendisini geliştirebilirse bizim için önemli bir kazanç olacaktır. #lakeshow !
 • acayip bir çöp, bunu bulmak için baya uğraştık herhalde.

  lakers gene 20 sonrası seçince bir umudum vardı ama lakers'ın en kötü 20 sonrası seçimi olabilir son yıllardaki. bugünkü maçta inanılmaz kötüydü, berbat şutlar, box out yapamamalar, josh okogie'den feyk yeyip üçlük faul yapmalar. işin kötüsü bunların hepsini garbage time'da yaptı, kırılma anında yapsa genç oyuncu der geçersin.

  umarım bir maçlık bir şeydir ama duruşu öyle demiyor.