• bu sene washington wizards’ta forma giyen 1997 doğumlu alman pivot. dün gece benchten gelip 30 sayı 15 ribaund yapmış ki en son bu istatistiği 2002’de yao ming yapmış.
  • ilk kez alman milli takımı forması giydiği 2020 olimpiyat elemelerinde yıldızlaşan oyuncu... yarı finalde ev sahibi hırvatistan karşısında ve finalde brezilya maçlarında harika oynadı ve takımın finale çıkmasında büyük pay sahibi oldu.
  • hiç avrupalara kalacağını sanmıyorum. şu enteresan dönemdeki en aranan uzun tipi bu adam gibi oyuncular, belki atletizm sıkıntısı yaşarsa kariyerinin ilk seneleri biraz yavaş geçebilir. şutu elinden biraz yavaş çıkarıyor, onun haricinde ben gayet beğendim.
  • sevimsiz
  • acayip bir çöp, bunu bulmak için baya uğraştık herhalde.

lakers gene 20 sonrası seçince bir umudum vardı ama lakers'ın en kötü 20 sonrası seçimi olabilir son yıllardaki. bugünkü maçta inanılmaz kötüydü, berbat şutlar, box out yapamamalar, josh okogie'den feyk yeyip üçlük faul yapmalar. işin kötüsü bunların hepsini garbage time'da yaptı, kırılma anında yapsa genç oyuncu der geçersin.

umarım bir maçlık bir şeydir ama duruşu öyle demiyor.
  • boston celtics'e daniel theis ve luke kornet'in de içinde olduğu bir trade anlaşması ile geçiş yapmış basketbolcu.
  • su anda oynanan phoenix macinda nba’deki ilk sayilarini atan, takim arkadaslarindan bu konuda ciddi destek alan genc uzun. ılk etapta cok heyecanlandi ama 2 ucluk ardarda bulunca keyiflendirdi salonu.

butun takim arkadaslari bu genc arkadasi seviyor gibi, ozellikle beasley* ve sir lancealot* tarafindan oldukca beslendi.
  • michigan wolverines'de 3 yıl geçirdikten sonra nba draftına katılma kararı alan alman uzun. kolejdeki son senesini 14.6 sayı, 7.1 ribaund, 1.6 üçlük ortlamaları ile geçirmiş. savunmada bir faktör olacak potansiyeli taşımıyor.

önemli bir 3 sayı tehdidi olması nedeniyle nba'de kendisine bir kariyer yapabilir. en kötü ihtimalle gelir euroleague'de arz ı endam eder. mock draftlarda ilk turun sonlarından ikinci turun ortalarına kadar geniş bir bantta adı geçiyor.
  • bu yılki ncaa basketbol turnuvasında loyola-chicago'nun mucizevi koşusunu 24 sayı 15 rebound ile bitiren sürpriz kahramandır.
  • lakersın alt sıralardan seçtiği iyi oyuncu.tabi ellerine tutmadılar fakat alt sıralardan çok iyi oyuncular buluyorlar
hesabın var mı? giriş yap