şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sozluk yazari hos gelmis..
  • (bkz: #39033829) espri anlayışını beğenmediğim yazar.
  • türkçe dilbilgisi o kadar kötü ki yazdığı şeyi okumaya çalışırken gözlerimden kanlar aktı. keşke ingilizce yazsa (o dili daha iyi konuştuğunu varsayıyorum). ismin hal eklerine yaptığı acımasız muameleden ötürü de ege bölgesi kökenli olduğuna hükmettim.
  • (bkz: #42848964) anladığım kadarıyla yurt dışında yaşayan yazar. türkçesi çok zayıf. "anlayan anladı" demiş,ben anlayamadım.
  • türk dili edebiyatı manyakları tarafından sürekli eleştirildiğim sitede basit bir canlıyım.11 yıldır günün 10 saati ortalama 40 kişiye derdimi ingilizce anlatmak ve dinlemek zorunda kalmamdan dolayı,ara ara türkçe ile bağlarım kopuyor.sitedeki bir çok insan ile dostluğumun ve yazdıklarımla da ara ara bağımı güçlendirmeyi amaçlamaktayım.bu nedenle de arada ne dediğini anlamadık diyenlerde kötü niyet sezmekteyim.eğer de bağlacını ayrı yazamadıklarını gördüğüm başlıkta ulu orta rezil etmezsem , terbiyesiz evladıyım.sevgilerimle
  • bir gün california'ya gidersem rehberliğinden faydalanmayı planladığım yazar.
  • haftasonu istavrit orgazmi yasayacak yazar.
    simdiden afiyet seker olsun..
  • kana karisan asiri toksit oksit moksitlerden sonra 3 gun kosu bandinda araliksiz kosacak ve senin sayende diyecek yazar...
    (bkz: mouse sanitary pad)
  • siyah!!

(bkz: #49912625)
  • görmüş geçirmiş bir abimiz. saygılarımı sunuyorum kendisine.
    (bkz: respect)