şükela:  tümü | bugün
 • ilginç bir isme sahip, finlandiyalı melodik death metal grubu.
  inhumanity adlı, ünlü tico-tico stüdyolarında kaydedilmiş bir debutları var.
  şu an ikinci albüm için uğraşmaktalar.
  resmi siteleri ve bir kaç mp3 örneği için; www.morsprincipiumest.com
 • snakenet metal radio dinliyorsanız sıkça karşılaşabiliceğiniz bir gruptur ayrıca bu. adamlar para mı vermiştir nedir, yarım saatte bir mors principium est giriyor.
 • inhumanity albümü, metal, özellikle melodik death metal seven her insan tarafından kesinlikle dinlenmeli. bakın kesinlikle diyorum, bilemiyorum.
  hatta delirip iddia ediyorum, bu grup ileride çok büyük yerlere gelecek, ilerinin bir dark tranquillity'si, bir at the gates'i, bir in flames'i olacak. olmasa bile olsun!
  yeni melodik death metal grupları gibi eskiyi tekrarlama kolaylığına girmeyip yeni bişiler deneme olayına dalmışlar. gayet de başarılı bir ürün çıkmış ortaya. mükemmel grup evet. dinledikçe seviyorum.
  türe yenilik getirmenin yanında, acayip orjinal, özgün riffler, mükemmel ritmler, sololar bulmaları da cabası. süper bir vokalistleri de var. e daha nedir kardeşim?
  tekrar diyorum, burada melodik death metal gruplarından alıştığımız şeylerin dışında, özgün bişeyler var. dinleyin, dinletin.
 • latincede "death is beginning" demek imiş ayrıca. ingilizce koysalar çok klişe olacak imiş, latince koymuşlar. pek bi zekiler maşallah.
  yetenekli insanlar sizi!
 • http://www.morsprincipiumest.com/ ise official sitesi olmakta. (kendimi gruba adadım evet.*)
 • ebony tears, eventide, dimension zero tadında bir müzik yapan, yer yer at the gates ve in flames etkileri de görülen, gelecek vaadeden ve orijinal fikirleri bulunan finlandiyalı grup.
 • gitaristleri de pek solo atma meraklısıymış bu gençlerin.
 • jarkko isimli gitaristlerinin steve vai sevdigi grup. solo merakinin da buradan gelme ihtimali vardir kanimca.
 • her parçalarında farklı bir hava yakalamanıza sebebiyet veren topluluk. bazen in flames oluyor bunlar. bazen dark tranquillity, hatta bazen de children of bodom... birçok grubun sentezi olarak onları dinlemek güzel. ama yana yakıla beklediğimiz yeni albümlerinde tüm istediğimiz bu sayılan gruplardan hiç biri olmamaları. tamamen mpe olmaları. potansiyel desen mevcut. gencecikler de... haydin bakim kolay gelsin*.
 • yeni albümleri unborn 2005 başlarında çıkacak. gitarist jori albümle ilgili şöyle konuşmuş:

  "the overall sound of the album became really massive compared to our debut album inhumanity and the production is very futuristic and top-notch because we had
  time to record a lot of extra stuff in our own studio. to mention few bands that the album might sound like, i would go with a mix of at the gates, carcass, and
  evanescence for some parts . even blastbeat is heard from time to time, and ville's (viljanen) vocal parts turned out to be something else, his voice has really developed to more serious death metal growling."

  şarkı isimleri de şu şekilde olacakmış: 'pure', 'the harmony remains', 'parasites of paradise', 'two steps away', 'altered state of consciousness', 'spirit-conception', 'the unborn', 'fragile flesh', 'pressure' and 'the glass womb'.
hesabın var mı? giriş yap