şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
9 entry daha
  • mortal kombat her geçen seride seviyeyi daha da yukarıya taşıyor. az önce the game awards 2018'de yeni bir trailer gösterildi. allahım bu nedir? adrenalin tavan yaptı. nisan 2019'u bekleyeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=5n5uwoxztsu
  • ilk oyunu atari salonlarında oynamış biri olarak adını bir yerde görünce bile beni heyecanlandıran oyundur.
    bu adamlar mk10'da zaten çıtayı erişilmesi zor bir yere çekmişken yeni oyunun kötü olma ihtimali yok gibi. bekliyoruz efendim.
  • internette görsel olarak aratınca fujin falan çıkıyor; lan yoksa?
  • sabah sabah yediğim açma boğazımda kaldı. bu ne lan?

şimdi çıksın. hemen çıksın
  • bugün traileri yayinlandi ve heyecandan tassaklarim düsecekti. trailerdan gorulecegi uzere ortada bir zaman paradoksu olacagı kesin.umudum 9 ve 10 daki ivme yukselmesini 11 de kaybetmemeleri bilen bilir 9 da zamanda oynama yapip tum mk tarihini degistirdiler, oynanis seklini 3 boyuttan tekrar klasik tarza cevirdiler ve cokta guzel oldu, çokta iyi oldu
  • 23 nisan 2019'da piyasaya çıkacağı netleşen ve serinin en vahşi, en kanlı oyunu olacağı söylenen oyun. trailer fena olmuş.
  • noob saibot reisin de olmasını istediğim efsane
  • sabah sabah sevgili ed boon'nun attığı twetten yeni mortal kombat oyunun trailerini görünce oldukça şaşırdım ve heyecanlandım . trailer tıpkı mortal kombat x'de olduğu gibi başladı . bir raiden ve scorpion kapışması (diğerinde sub-zero ve scorpion idi. ) ve arka planda bir rap şarkısı.

yeni oyunumuz mortal kombat x'e göre bir tık daha karanlık ve çarpıcı olacak gibi gözüküyor. trailer'da karakterler üzerindeki parlak altın renkleri dikkat çekiyor . raiden, scorpion ve oyun içi görüntülerden gördüğüm kadarı ile bu diğer karakterlere de yansıyacak.

videoda raiden, scorpionla karşılaşmasında, scorpion öldükten sonra scorpion'nun mortal kombat 1'deki hali geliyor gibi? bu kafamı karıştırsa da sonuçta ed boon işini bilir o yüzden yine ortaya güzel şeyler çıkacaktır. trailer'da eksik gördüğüm bir taraf var ise o da sadece soundtrack olarak yine bir rap şarkısı kullanılması oldu. ben bu oyuna rap şarkısını bir türlü yakıştıramadım. mortal kombat x'de de yine bir rap şarkısı kullanılmıştı. onun yerine eski theme müziklerinin evrimleşmiş bir versiyonu olsa daha tadından yenmez bir hale gelecekti fakat sonuçta bir trailer, görmezden gelinebilir.

oyunun nisan ayında çıkacağını da buradan, ekşi sözlükten öğrendim. bu benim için çifte doğum günü anlamına geliyor. sabırsızlıkla bekliyorum.
  • bence şöyle bir müzik eşliğinde duyurulması gerekirken yine, tıpkı mortal kombat x'te olduğu gibi, aptal saptal rap müzik ile duyurulmuş oyun. videonun altındaki description kısmına bakarsak bu sefer, nihayet, unreal engine 4 motoruna geçmişler sanırım: "the new graphics engine showcasing every skull-shattering, eye-popping moment, brings you so close to the fight you can feel it"
  • mortal kombat x'u bir yıl öncesinden duyurmuşlardı. 1 yıl boyunca "acaba kimler var, kimler yok, neler göreceğiz" diyerekten oynanış videosu izlemiştik. şimdi ise 5 ay sonra çıkacağını duyduk.
    mortal kombat nisan aylarında çıkar zaten hep ama bu sefer hiç uzatmadan sadede geldiler.
66 entry daha