şükela:  tümü | bugün
 • "aman allahım 3 boyutlu yapmalıyız" diye yapılmış mortal kombat serisinin sonuncusu..
 • mortal kombat 2'den sonra mk serisinin en iyisi . mantikli combo'lar ve fatality'ler eklenmi$, animality-babality gibi gereksizlikler direk kaldirilmi$ . yeni eklenen karakterler ise mk 3'teki denyo otesi karakterlerden kat kat iyiler . guzel bir 3d kartla halen zevkle oynanabilen dovu$ oyunu son olarak .
 • gercekten de aceleye geldigini du$undurten oyun . kan efektlerinin zayifligi, bazi ses efektlerinin cok komik olu$u ve bazi fatality'lerin sacma otesi olu$u insani ara sira sogutacak gibi olsa da, super oynanabilirligiyle tekrar gonlunu aliveriyor .
 • ikincisinden sonra iyice bozulan ve atmosferin giderek dustugu uc boyutlu bir ortamda fakat yine iki boyutlu olarak dovuslerin oldugu gereksiz bir devam oyunu mortal kombat efsanesinin yuz karasi
 • senaryo olarak mortal kombat mythologies sub zero nun devam niteliğinde bir oyundur. quan chi nin shinnok la beraber ele geçirmeye çalıştıkları dünyayı paylaşamaması sonucu , shinnok un düzmece bir turnuva düzenleyip , cebren ve hile ile yarışmacıları öldürtmeye çalıştığı , böylece önünde engel kalmayacağını düşündüğü oyundur. fakat rayden , liu kang ve diğer eski white lotus tayfasını bir araya getirip , turnuvada shinnok u yenmek için kasmıştır. sonya blade ve jax briggs ise aynı ilk turnuvada olduğu gibi , kano nun da mensubu olduğu , black dragon örgütünden olan bir kaçağın , jarek in peşinden sürüklenmişlerdir turnuvaya. reptile aslında shinnok un adamıdır ama sonunda doğru yola gelip shinnok un planlarını engellemeye çalışacaktır. quan chi ise dünyayı shinnokla paylaşmaya pek niyetli değildir. gizliden gizliye planlar yapar ve turnuvaya tanya diye bi kızı da , liu kang ve arkadaşlarının arasına karışıp casusluk yapması için sokar. sub zero ise tekrar , scorpion ın peşine yollanir kabilesi lin kuei tarafından. ama gelin görünki oyunda bunlardan pek az bahsediliyo. yine fatality yapıp kalp çıkarmak mk gözdesi.. ancak aslinda oldukça güzel hikayelere sahip olan mk serilerinin oyun olarak en basiti diyebilirim mk4 için. (bkz: mortal kombat comic book)
 • liu kangin zımba gibi tekmelerini sürekli ve ard arda kullanınca karşıdakinin kaçışı olmayan oyun. bunun dışında güzel bir oyun.
 • 3 boyutlu yapmanın seriye pek bişi kazandırmayacağını hatta kaybettireceğini kanıtlayan oyun
 • üç boyutlu olsa da mortal kombat atmosferinden pek bir şey kaybetmemiş, makinayı hiç mi hiç kasmayan hafifcecik, mis gibi oyun. karakter seçimleri bazı bazı kötü gelse de, friendship, animality ve babality çıkartılsa da sırf orijinal fatalityler görmek için bile oynanası oyun. bir de * serinin içinde oynanması en zor olan oyun. en kolay destiny bile kasım kastırıyor allah çarpsın.
 • http://www.romnation.net/…-5-0-t-unit-03-19-93.html

  adresinden indirilebilinen bir oyundur. canıdır, canandır, çocukluğumuzudur.