şükela:  tümü | bugün
  • tracklist'i asağıdaki gibi olan manyak filmin manyak müzikleri.

1. taste of things to come - george s. clinton
    2. goodbye - gravity kills
    3. juke-joint jezebel - kmfdm
    4. unlearn - psykosonik
    5. control - juno reactor
    6. halcyon and on and on - orbital
    7. utah saints take on the theme from mortal kombat - utah saints
    8. invisible - geezer
    9. zero signal - fear factory
    10. burn - sister machine gun
    11. blood & fire - type o negative
    12. i reject - bile
    13. twist the knife - napalm death
    14. what u see/we all bleed red - mutha's day out
    15. techno syndrome (mortal kombat) - the immortals
    16. goro vs. art - buckethead
    17. demon warriors/final kombat - george s. clinton

filmin bilindik dehset main theme'sinin haricinde control diye bi sarkı vardır ki bu sarkı filmde liu kang ile reptile'nin kapıstıgı sahnede çalmaktadır,yaşınız kucuk ise size kanepelerin uzerinden takla attırır.
  • ayrıca bu soudtrack dı$ında da the immortals' ın yaptığı bir albüm vardır ki en güzelidir, her kahramanın bir $arkısı vardır.
    tracklisti $öyle:

1- johnny cage - prepare yourself
    2- kano - use your might
    3- sub-zero - chinese ninja warrior
    4- liu kang - born in china
    5- techno syndrome (main theme)
    6- scorpion - lost soul bent on revenge
    7- sonya blade - go go go
    8- raiden - eternal life
    9- goro - the outerworld prince
    10- hypnotic house - (main theme remix)
  • efsane olmus oyunun muzikleri. sarkilari da bir o kadar guzeldir. 90'li yillarin ortalarinda filmi ciktiginda sinemada izlemekle kalmamis, bu albumun kasetini de almistim. halen koleksiyonumda yerini korur. cogu oyunun muzikleri mukemmeldir ama mortal kombat bir baska.
  • 90'lı yıllarda oyundan esinlenilip çekilen mortal kombat filminin soundtrack'i, sinemada izlemiştim filmi ve fear factory de 93'te (ya da 94?) efsane albüm demanufacture'ü çıkarmıştı. zero signal'dan bir parça duymuştuk da gaza gelmiştik.(galiba scorpion'un cehennemdeki dövüş sahnesinde çalıyordu)

orbital - halycon on and on'u ilk defa burada dinledik, liu kang galiba filmin sonunda dostça bir şeyler söylüyordu, uzun bir yoldan gidiyorlardı ya da kıyıdaydı hatırlamıyorum, ama çocuksu bir mutlulukla filmden ayrılmanın üzerine tam oturmuştu o şarkı.

(bkz: orbital)
    (bkz: halycon on and on)

bahsettiğim şarkı;

https://www.youtube.com/watch?v=wy7vbtxzkaw

bu arada alakasız gelebilir ama christopher lambert'i (filmde raiden'ı oynuyor) bir ağabey, ne bileyim babacan bir insan olarak görmüştüm ben, kendisi tugay kerimoğlu'na benziyordu, halycon on and on çalarken "haydi hepiniz kardeş olun, ve o muhteşem yavşak gülüşümle pozitif elektrik saçayım" tarzı bir sahneydi bu, sallıyor da olabilirim.

(bkz: ne biçim entry lan bu)
  • main theme' inin kökeni (bkz: 2 unlimited) adlı grubun 1992'de çıkardığı twilight zone adlı şarkısıdır.
    mortal kombat - main theme
    benzerlik ilk anda kulağa çarpıyor zaten.
  • main themeyi hala mp4 ümde saklıyorum. evde teksem son ses açıp kulaklık kulağımda gaza gelip abuk subuk hareketler yapıyorum. öyleki o gazla 3 adam falan alırım sanıyorum. tek değilim, hayır tek olamam.