şükela:  tümü | bugün
 • 2013 sonu - 2014 başı çıkmasını umduğum oyun. önceki oyun ilk üç mortal kombat'ın hikayesini tazelediğinden, bu oyununun da mortal kombat 4'ten itibaren hikayeye devam edeceği aşikar. shinnok ve quan chi umarım şu enayi raiden'ın kıçını tekmeler.
 • şu oyunu artık biraz daha dramatikleştirseler keşke. kan revan iyiydi de, dövüş oyunları içerisinde en çarpıcı hikayeye sahip bir oyunda absürdlükler karakterlerinde karizmasını çiziyor bence.
 • http://computerandvideogames.com/'un ed boon'la yaptığı röportaja göre, adamlar daha önce yapılmamış bir şeyler yapmak istiyorlar ve şu anki şartlar böyle bir şeye imkan vermiyor.

  "just philosophically, i don't think we could take the approach of doing the same thing but adding new characters in our next mortal kombat game," he said.

  "we definitely want to do something new with it, we feel we have to introduce something into the mix."

  but boon believes that there is less opportunity to innovate if a sequel is published on the same console; an indication that the next mortal kombat game will arrive on hardware as yet revealed by microsoft and sony.

  "if you introduce another edition of your game on the same console, you cannot provide a radically different experience," boon said.

  "i'm sure, if we were to do a new mortal kombat game on next generation systems, i think we would be able to provide dramatically different experiences."

  "i'm a big fan of fighting games, but some of them i've seen are just a re-skin of the same game with much prettier graphics and new characters," he said.

  "effectively it just delivers the same experience, and over the course of time these games sell less and less and less and less. i think you need to offer something that hasn't been done before. like with injustice, no one has done what we're doing with the game's backgrounds, and i think that's a big part of why it will appeal to fans."

  görünen o ki playstation 4 , yeni xbox ya da daha gelişmiş bir donanım çıkmadan yeni mortal kombat oyunu çıkmayacak. yeni donanım artık ne zaman çıkar + 1 senede oyunu yapsalar. önümüzdeki 1- 2 yıl yeni mortal kombat yok yani.
 • unreal engine 3 oyun motoru kullanılmış mortal kombat serisinin onuncu oyunudur.
 • 9 haziran pazartesi duyurulacak olan oyun.
  https://twitter.com/…obde/status/472821610617901056
 • geçtiğimiz günlerde duyurulan mortal kombat efsanesinin 10. oyunu. ps3, ps4, xbox 360, xbox one ve pc platformları için 2015 yılında çıkması bekleniyor. detaylı bilgiler e3 2014'te...

  trailer

  edit: ed boon'un oyunla ilgili açıkladığı birtakım bilgiler var. buna göre;

  - oyunda iki tane yeni dövüşçünün olacağı;

  -oyunun hikayesini açıklamanın şimdilik zor olacağını;

  - e3 2014'te oyuniçi oynanış videosu yayınlanacağını;

  -kratos'un yer almayacağını;

  -fatality'lerin mk 9 kadar kanlı ve hatta daha dehşet verici olacağını; özellikle de favori karakteri ve aynı zamanda kendisinin seslendirdiği scorpion'un ikinci fatality'sini gördüğünüzde aklınızı oynatacağınızı ifade etmiş.

  bunun dışında serinin bu son oyunu, ''10'' olarak değil; ''ex'' olarak geçiyormuş. bu bakımdan orijinal bir hikayenin bizi beklediğini belirtebilirim.
 • ps3'e çıkarmazlarsa çok ayıp edecekleri oyun.

  almıyorum ulan ps4. (en azından 2 3 yıl daha)
 • trailer'ın mükemmel olduğu, bana kalırsa kendisinin de aşağı yukarı böyle bir şey olacağı kesin olan oyundur.

  inanılmaz heyecanlandırdı.
 • trailer efsane gaza getirdi. olsa da oynasak dedim ama umarım kendisi de trailer gibi olur.
  efsanenin son oyunu.
 • e olmuş bu.

  trailer'nı 3 kere izledim. 3.'nün sonunda ağladım. ayıp la ayıp koca koca adamların ağzının suyunu akıtıyorsunuz. bu yaştan sonra tekrar dinamikleri hatırlamak/öğrenmek için uğraşacağız. çıksın da tekrar her yer leş gibi cips yağsı, bira şiresi olsun yapış yapış.

  ayrıca sub zero'yu yedirtmeyiz ulan.