şükela:  tümü | bugün
  • kedinizi veterinere götürmeden evde traş edebilmenizi sağlayan marka. bugün satıcının veliefendi de atları bile bununla traş ediyorlar demesi üzerine satın aldım. kedimi yarım saatte fareye çevirdi. kuyruğunun ucuna da güzel bir model yaptım.
  • almanların mekanik dehasının en büyük örneklerinden biridir.

piyasadaki en gelişmiş saç kesme aletlerindendir. 0.1 mm den 4-5 cm ye kadar saçınızı kesmenizi sağlar. düzenli olarak kendi saçını kazıyanlar için çok kullanışlıdır.

tek eksisi, eşşek ölüsü kadar ağır olmasıdır ki bu da kendi saçını kesenlerin işini zorlaştırmaktadır.
  • dexter'ın morgan'dan önceki soyadı.
  • ilk kez kibris'ta askerdeyken gördügüm marka.
    koca taburun bütün askerlerini tras eder, bana misin demezdi. gerci ben gittigimde bozulmus ve yenisini almistik ancak 4 yildir sürekli kullanildigini ögrendigimde gözümde degeri bir kat daha artmisti. evde kullanim icin alirsaniz ondan önce ömrünüzün tükenme ihtimali vardir. torununuza falan kalir artik dede yadigari.
  • isportadan alinmamasi gereken alet.cunku 2-3 trastan sonra patliyor.zaza han da 36 milyona orijinali satilmaktadir onu alin 5 dakikada kafayi 2-3-4 ve 5 numara yapin.
  • berberlerde bulunan meşhur bordo renkli kablolu saç sakal kesme makinesini üreten marka. 1400 adlı modelinin 500-600 liralara satılmasını benim aklım almıyor. amazon.de'de ise 38,17 euro'ya satılmaktadır.

alım gücü farkına bakar mısınız. 100 yılda geldiğimiz refah, muasır medeniyetler seviyesinin bir nişanesi gibi resmen.
  • türkiyede kafasına bu makine temas etmemiş erkek yoktur sanıyorum. her berberde vardı çünkü. hala da vardır. alman malı olmasıyla ve sağlamlığıyla ün salmıştır.
  • bu marka makineler türkiye'de tükendiği için karaborsaya düşmüştür. yoksa moser 1400'ün türkiye satış fiyatı aşağı yukarı 25 euro, taraklı makaslı 1400 moserin fiyatı da 30 euro civarıdır. bu da iki model için sırasıyla 190 ve 230 liraya yakın bir tutara denk gelir. corona virüsten dolayı almanya'dan makine gelmediği için ve distribütörde stokları tükettiği için elinde olanlar 400-500 liraya satmaya çalışıyor. düpedüz sikiş var.
  • türkiye resmi sitesi bulunmayan lakin efsane 1400 modeli için ayrı bir web sitesi açan firma.
    modelin markanın önüne geçtiği ender durumlardan.

"30 million sold globally.
    unchanged for 25 years."

http://moser-1400.de/index-en.html#start
  • *sağ tarafındaki siyah vida oynar bıçakla sabit tarağın balans ayarını yapar.
    kullanıcılar dikkat!
    makine start alırken "gacırt" sesi yapıyorsa ilgili vida ile ayarını düzeltin, aksi taktirde o değerli bıçak yıpranmaya açık demektir.