şükela:  tümü | bugün
 • true religion, j brand, 7 for all mankind, rock & republic, hudson, american apparel, jucy, behind yoga, miu miu, hermes gibi modanın yönünü belirleyen ve türkiye’de erişimi kolay olmayan markaları satmakta olan internet sitesidir. bu yönüyle diğer birçok alışveriş sitesinden ayrışmakta olup bu yeni yaklaşımla türkiye'deki bir eksiği de gidermişlerdir. helal olsun girişimcilerine.
 • hermes birkin sattığını iddia eden bir site. iste gelsin yaptık diyelim, 2 senelik sırayı aşıp kaç tane hermes birkin alabilirler? hadi 2 tane aldılar misal 3. yü hayatta alamazlar. sırf oraya birkin koydukları için ürünlerinin gerçekliğinden şüphe ettim ben. fiyatların normalden yüksek olması da diğer etken tabi. ben beymende 2100 tl'ye gördüğüm jimmy choo'yu niye senden 2600'e alayım?
 • alışveriş konusundan hiç hazetmeyen biri olarak alışveriş siteleri her zaman cazip gelmiştir. fakat son zamanlarda bu tip sitelerin iyi markalara ait, kampanya kisvesi altında pazar malından hallice şeyleri sunmaya başlamalarından fenalık geldi. bu site ise bu boşluğu dolduruyor. gerçekten iyi markaların pazar malı gibi ya da modası geçmiş kıyı köşe ürünlerine değil de sezon ürünlerine ulaşabiliyor olmak beni fazlasıyla memnun etti.
 • bildiğin orijinal ürün satan bi mağaza. 180,000 tl'ye hermes satıyor daha ne olsun; http://www.mosmoda.com/…tor-birkin-35-cm_58672.html
 • 20 ağustos'ta sipariş verdiğim ürünü henüz tedarik edemeyen site.
 • ürün yelpazesi hem beymen'i, hem harvey nichols'ı 5 kere cebinden çıkartabilecek kadar güçlü olan mağaza.

  farkı belli markalara odaklanıp koleksiyonu komple satmak yerine çok daha fazla markanın en çok tutulan ürünlerini satmak.

  edit: tıpkı akakce.com'daki ithalatçı web siteleri gibi çalışıyor. ve muhtemelen bazı ürünler ellerinde halihazırda mevcut değil. ödeme yaptığınızda sipariş verilip getirtiliyor olabilir. bu tip alışverişlerde ürünlerin elinize geç ulaşması kaçınılmazdır. eğer istanbul'da oturuyorsanız ya da yakın zamanda gitmeniz mümkünse internet alışverişi yerine mağazalarını tercih ediniz.

  zorlu center ve istinye park başta olmak üzere, abdi ipekçi caddesi, bağdat caddesi gibi birçok markanın yer aldığı yerler mevcuttur.
 • uygun fiyatlara aldanip hediye almak için kullandığım, kullandığıma pişman kaldığım alışveriş sitesi. genelde bilmediğim sitelerden alışveriş yapmadan sözlüğe bakarım, üstteki iyi birkaç yorumu baz alıp aceleyle sipariş verdim, keşke tüm yazılanları ve sikayetvar.com u okusaymışım. 6 haftadır ürünü yollamadıkları gibi sipariş durumu ile ilgili attığım üç maile de cevap vermediler. neyse ki paypal ile ödeme yapmayı akıl edebildiğim için odemeye itirazda bulundum ve iade aldım.
 • para varsa huzur var mottosuna göre hizmet eden bu kalitede hizmet veren, sattığı ürün ve markalar ile fark yaratan bir site, bizde para yok o ayrı tabi.
 • tesadüfen buldum bu siteyi. dönemsel olarak güzel fiyatlar - güzel ürünler yakalanabiliyor. bundan sonra alışveriş dönemlerimde önce buraya bakacağım herhalde. özellikle erkek ayakkabısı konusunda dertli bi adamım, o açıdan iyi gelecek bana diye umuyorum.