şükela:  tümü | bugün
  • ankara kentpark'ın içindeki spor merkezi.

http://www.mostlifeclub.com/
  • 1 eylülde açılacağı söylenen spor kompleksi.takipçisiyiz.

edit: 1 eylül işi de fos çıktı.haftaya inşallah şeklinde cevap veriyorlar şu anda.bravo diyoruz.aynen devam.
  • yüzlerce üye kaydetmesine rağmen aylardır açılışını erteleyen spor kompleksi. önce mayıs dendi, sonra haziran yok yetişmedi temmuz, ramazan araya girdi şimdide 1 eylül diyorlarmış açılmadan inanmam.
  • duyduğumuza göre 15 eylülde açıyorlarmış. sıcak su da gelmiş. şu anda deniyorlarmış. iş bu entry güzel şeyler olması sebebi ile düzeltilmiştir.

edith piaf : evet sıcak su gelmiş.bugün itibari ile gittim denedim. gayet büyük bir alan üzerine kurulmuş. daha resmi olarak açılmadığı için çok kalabalık değil, ki açıldığı zaman da ekipmanların kimseye yetmeyeceğini sanmıyorum.bir sürü alet var. hocalar gayet ilgili. temizlik muntazam. ortamda tuhaf da bir neşe hakim, ya da bana öyle geldi , bilemiyorum. tabii daha resmi olarak açılmadığından ufak tefek eksiklikleri olsa da biz onları nazarlık olarak kabul ediyoruz. giderileceğinden de eminiz. şu anki hali ile bile ankaranın en iyi spor salonlarından biri diyebilirim. buradan yıldıray beyi tebrik etmek istiyorum. gayet güzel bir iş çıkarmışlar.
  • resmi açılışı yeni yapılan spor merkezidir pardon yaşam merkeziymiş. bol sayıda personelle kentpark'ın -1 katındaki alanda sizi karşılar, size salonu gezdirir ve ilgilenirseniz pazarlık yaparlar.

gelelim mekanla ilgili notlarıma:

öncelikle mekan güzel hacı. içinde yüzme havuzu, basket sahası ve türlü türlü kondisyon alanları olan bir merkez. ayrıca pes oynamak için bir alanı var, sineması var, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenecek bir mini kreş var. abazalar için düz duvar var. yani herşey düşünülmüş.

sizi spor yaparken takip edecek bir danışman tahsis ediliyor. anne gibi başında mı duruyor artık bilmiyorum. ondan ayrı olarak da siz spor yaparken, "öyle yapılmaz böyle yapılır al aq" tadından uzak yardımcı elemanlar var.

ücreti mukabilinde çantanızı sürekli olarak bırakabileceğiniz bir dolap da olacakmış.

sauna'ların beleş olanı da var. ayrıca bir de hamam masaj olayları var ki bunlar ekstraya girer. sonra o kadar para verdik olmasın.

açılış öncesi fiyatları uygundur diye tahmin ediyorum. gidin bir fiyat alın. iyi pazarlık yapanınız varsa benim için de yapsın
  • ankara kentpark alışveriş merkezi'nin en alt katında yer alan spor merkezidir.

(bkz: most life club)
  • basık tavana sahip modern yaşam kulübü. yanılmıyorsam ps3'lerin olduğu taraftaki duvarda koskocaman che guevara'nın klasik fotoğrafı bulunmaktadır. sanırım dekorasyonda ironiden faydalanmışlar.
  • spor salonu olarak iyi güzel bir mekan. ancak yönetim olarak profesyonellikten uzaklar biraz.

mesela, içeride bulunan wi-fi'a bağlanmak için bjk1903most gibi bir şifre koymuşlar. bu şifreyle ağa bağlanıp dilekçe verip yönetimden aldığınız kullanıcı adı ve parolanızı girince günlük iki saatlik kullanımınız başlıyor. iki saatten fazla burdaysanız sıkıntı. çünkü alt katlarda telefon da çekmiyor.

bir de gönderdikleri toplu mail mostlifeclubmisafiriliskileri@gmail.com adresinden geliyor. yuh be kardeşim alamadınız mı kendi alan adınızdan bir e-posta adresi?

soyunma odasındaki dolaplarda dokunmatik kilit var. ancak küçük oldukları için şifreyi yanlış girebiliyorsunuz. böyle bir durumda görevliyi çağırıp, görevlide bulunan akbil tarzı bir tom ile kapıyı açtırabiliyorsunuz. ama tabi soran eden yok bu dolap senin mi diye. çok kolay istismar edilebilir.

artılarından bahsetmek gerekirse,

sabah saatleri çok güzel oluyor kimse olmadığı için 6-9 arası spor yapmak ve yüzmek müthiş bir zevk.
    aletler oldukça yeni ve bakımlı.
    mekanın alt katı çok ferah. sebebi yüksek olması. üst taraf, sabahları tercihim ama prime time'da gidecekseniz alt katta takılın derim.
    sauna ve hamam müthiş.
    basket sahası olması çok iyi olmuş. yıllar sonra basket topunu elime aldım. ama biri görürse fena rezil olurum.
    squash alanı iyi. ama keşke raket de verselerdi.
  • yeni uye oldugum spor salonu. ilk izlenimlerim olumlu. sanildigi kadar pahali degil. uyeler oyle sanildigi gibi gobekli zengin amcalar, esleri ve cocuklarindan ibaret degil, en azindan hafta ici aksamlari onlari pek gormedim. kayit oncesi ciddi bir sekilde isteklerinizi anlatinca size sizi amaciniza gore daha iyi yonlendirebilecek bir trainer atiyorlar. grup aktivitelerinin seanslari cok kalabalik degil ve saat araliklari calisan insanlara uygun. daha once hic gorup duymadigim fitlinxx http://www.mostlifeclub.com/mostweb/fitlinxx diye bir sistemleri var, beni cezbeden. diyet listesi verilmiyor, ama gida takviyesi konusunda bilgili ve bilincli trainerlar var. sevdim ben, begendim; bilkent sports international dan daha iyi gibi geldi bana.
  • pazartesi ve salı günleri akşam ana-baba günü olup, c.tesi hele hele pazar öğleden sonra terkedilmiş gibi ıssızlaşan yaşam kulübü****

edit: basketbol sahası da çok keyiflidir. basketbol oynama özürlü şahsıma bir heves getirmiştir.