şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1890 entry daha
  • yakında federasyon tarafından yeni kural getirilmesini sağlayacak forvet.

sporcu sağlığı için vs vs,

(bkz: abanmak yasak)

at fava bekle.
  • 6 maçta attığı 6 golden sonra galatasaray taraftarının şu şekilde kutlama yaptığı futbolcu.
  • nasıl abartılmış hayretler içersinde okuyorum yazılanları.nwakaeme galatasaray'da olsa intihar vakalarına falan rastlarız herhalde.

mısırlı futbolcu.
  • hâlâ normal anadolu kulübü forveti seviyesinde olduğunu düşünüyorum bir artısı var oda iyi top takip edip ok gibi fırlayıp son dokunuşu yapması süper ligde iş yapıyor ancak avrupa'da falan soluk aldırmazlar.

ancak galatasaray scout takımını takdir etmek gerek sörloth gibi birini daha bulmuşlar yalnız sörloth biraz daha hızlıydı.
  • ateist gs taraftarına salavat getirtir bu gidişle bol bol...
  • dün her maç 2-3 gol atacak hissiyatı vermesiyle ilgili bir entry girmiştim. muhammed'in başlığında dünün ilk entry'si idi. bugün de bir tahmin daha bırakayım. sezonun bitmesine 14 maç var. bu 14 maçta 14'ten fazla gol atacağına inanıyorum. sezonu 21-24 gol aralığında bitirecek. önümüzdeki 4 maçta 5 gol atacağını da iddia edip uzaklaşıyorum.

rize maçından sonra editlerim entry'i.
  • abartılıyor felan deniyor da kimse 5 kişi çalımlayıp gol atıyor demiyor ki. güçlü, ayağı temiz, etkili kafa vuruşu yapabiliyor. bunlar da bir golcü de istenen özelliklerdir. adam gollerini de atıyor nitekim. anadolu topçusu deniyor, anadolu da oynarken kaç oyuncu büyük takımlara gelip bu denli etkili olabildi? havasını suyunu bilmelerine rağmen başarılı olanı hatırlamıyorum.
  • adam kale direğini ikiye ayırdı resmen. ben iman ettim.
  • gs'liler abartıyor diyorlar. abartırım arkadaş. zekâsız diagne hasta falcao'dan sonra golcü gördü bu gözler. temiz vuruyor, topu istiyor yetmiyor press yapıp top kapıyor.

hatta daha da abartayım gomis'ten bile iyidir. şimdi diyeceksin gomis bir dünya gol attı. tamam attı ama hem akan oyuna mostafa kadar faydalı olmadı hem de rodrigues yemedi içmedi bu adama top taşıdı.

hakan şükür ve baros'tan sonra en etkili forvetimiz. özlem giderenimiz. inşallah böyle devam eder.
    edit: elmander reisi unutmuşum, onu da yazalım.
  • (bkz: allahın aslanı)
    topla polemiğe girmeden zbam diye bazukalayan okçumuz. cupido gibi taraftarı şimdiden aşık etti kendine. seyircili oynandığında anonsçunun mustafa bağırışına 55 bin kişinin muhammed diye bağırdığını hayal edebiliyorum. canlı izleyemeden ipl'ye gitmesinden korkuyorum. kendisini sezen aksu eşliğinde seyrediyorum.

malımı al mülkümü al
    olsa gel samur kürkümü al
    yerimi yurdumu uykumu
    tende en kuytumu al

ama senin değilim yar değilim
    sebebi var bahanesi yok
    üstelik divanen delinim
    tam kalbime gelmedi ok
32 entry daha