şükela:  tümü | bugün
 • tam bir potterhead muhteşem bir enerjisi olan. harry potter koleksiyonuyla potterhead'lerin ağzının suyunu akıtan. ve çok tatlı youtube videoları çeken sempatik insan.
 • youtube'da önce fantastik canavarlar filmini yorumladığı videoya denk geldim. daha sonra harry potter koleksiyonuna, evindeki tura, fox kids duvarına ve evinin tüm ince detaylarına videoları sayesinde tanık oldum ve ona tam anlamıyla hayran oldum. o kadar yaratıcı, detaycı ve üşengeç olmayan biri ki taha; yarattıklarını ve çizdiklerini hayretle izliyorum. kendi asasını yapmış, friends'in çerçevesini yapıp kapısına asmış, klozetin arkasına iron throne çizmiş, sevdiği filmlerin afişlerini duvarına tutkalla yapıştırmış vs vs. çocuğun evi müze gibi :) önceleri bir potterhead olarak harry potter hakkındaki bilgilerini merak ettiğim bir youtuberken artık diğer videolarını da merakla bekler oldum. taha, umarım burayı okuyorsundur: çok samimi, enerjisi yüksek ve zeki bir çocuksun. seninle arkadaş olabilmeyi cok isterdim! :)

  edit: dm'den attığım mesaja dönmemesiyle üzmüştür..
 • youtuber,potterhead,sanatsever,koleksiyoner ve nazeket timsali kişi...

  youtube'da koyduğu videoları takip ediyorum.kibar ama samimi bir üslubla harry potter'dan,etamin gibi becerilerinden,tanıştığı ünlülerden,evinden,sevdiği şeylerden yani kısacası kendinden bahsediyor...

  sevdiği şeylere yoğunlaştırdığı ilgi ve sevgi inanılmaz.sadece harry potter değil,lost,friends,game of thrones gibi sıkı takipçisi olduğu diziler de var. tiyatro oyunlarını,konserleri,söyleşileri,imza günleri de kaçırmadığı aşikar... harry potter koleksiyonu,benim gibi potterheadları kıskandırabilecek kadar muazzam... evinde her detay özenli ve el emeği göz nuru... hem becerikli hem de sabırlı...

  umarım bir gün istanbul'da bir sokakta karşılaşmak,kahve içmek,sohbet etmek hatta belki arkadaş olmak nasip olur... keşke dostum olsa diyebileceğim nadir insanlardan çünkü temiz kalbi ekrandan bile anlaşılıyor...
 • koleksiyonu aşırı güzel olan youtuber. konuşmaları çok kibar ve diksiyonu düzgün. onunla arkadaş olmak isterdim.
 • bu cocuk ilerde unlulerden topladigi imzalarla zengin olabilir.
 • ben de üç beş dvd'm, albümüm ve kitabım var diye artizleniyordum, adamın duvarında fox kids köşesi var, mad jack the pirate, tutenstein, wunschpunsch, what's with andy, the kids from room 402, eek the cat, life with louie... aqladım. koskoca the tick'i unutmuşsun tahacım, sana yakışmadı. gerçi beni en çok kıskandıran iki şey, six feet under box set'i ve disney köşesi. oralarda kendimi tutamayarak birkaç damla gözyaşı dökmüş olabilirim.

  bit pazarından elli kuruşa aldığım dvd'lerimle övünmeyi şu andan itibaren bırakıyorum.
 • hareketlerine hasta olunası bir youtuber. youtuber olmadan önce de twitter'dan takip edip ünlülerle olan maceralarını izliyordum zaten. bir insan hem hukuk okuyup, hem kültür-sanat, popüler kültür konularında kendini geliştirip hem de içindeki çocuğu ve masumiyeti öldürmeyip sevimlilik abidesi olabilir mi? işte bu çocuk tam anlamıyla böyle biri. en azından görünen yüzü bu şekilde. game of thrones dizisinin 7. sezon 1-6 bölümler arasına verdiği tepkiler izlenesidir gerçekten *

  https://www.youtube.com/watch?v=pemwqokfh1a
 • nilüfer baş ile çektiği videolarla youtuber nedir, nasıl olunur cümle aleme gösteren tatlı ötesi insan. tanışasım geliyor efenim muntazaman.
 • dream box'ta güzel enerjisiyle programa neşe katmış adam.

  geçtiğimiz hafta konuk oldu. cidden harry potter'ı, kitaplarını, filmlerini bilmem etmem ama öyle içten anlatıyordu ki potterhead olasım gelmedi değil..

  o kendine potterhead demiyormuş. bu gibi lakaplardan hoşlanmıyormuş.

  daha önce yazan olmamış, asıl adı taha şahin. aktif bir twitter kullanıcısı.

  samimiyeti ekrandan hissedilen nadir insanlardan. mutlaka bir program sunmalı, kitap yazmalı, film çekmeli... (heyoo, selam yapımcılar.) bir şeyler yapmalı ki yalnızca medyada varlık göstermesin, kendisini görelim, duyalım. eğlenelim coşalım.
 • kendisi bihter yöreoğlu'nun mezar taşını da evinde barındırmaktadır..

  inanmazsanız buyrun