• gerçek ezhel ölüp yerini duygusal romantique popçu yossi kohen'e bıraktıktan sonra türkçe rap'te aktif olan ve en iyi flow'a sahip olan rapper olmuştur. ilk üçte olduğu kesin en azından.
  • üst seviye bir albüm çıkarmış. çoğu parçasında bir hikaye var. bu çok hoşuma gidiyor. üç beş kazanayım diye fastfood rapler yapmıyor. özenli iş yapıyor. umarım hakettiği yerlere gelir.

ayrıca. pango ile çok iyi bir uyumu var. devam.
  • (bkz: 10 mg)
  • sürekli farklı işler deniyor ve hepsinde de bir şekilde hype yakalamayı başarıyor. new school rapçiler arasında severek dinlediğim tek kişi olabilir kendisi.

ilerde çok daha iyi yerlere geleceği bariz belli, umarım da gelir.
  • beat çalıntı denmiş
    klipte de orjinal diyebileceğin bi setup yok ki zoom in zoom outlar jimmy jib setupları kendrick humblevideosundan, styling ve kostüm post malonehatta jack harlow uyuşturucu animasyonları travis scott kodak black vesayire vesayire.
    bu işin mutfağı türk mutfağı değil ki güzel kardeşim bırakınız esinlensinler bırakınız yapsınlar. yap güzel kardeşim motive
  • en yetenekli yeni okul rapçi yıllardır rap dinleyen birisi olarak yıllardır rap dinleyen herkesin bir müddet tap yaptığını düşünüyorum, bizim başaramadığımızı bu çocuklar başardı sago, ceza ve fuatın getirdiği rapi, eski pmc, sansar, şehinşah, yükseltti, eypio, gazapizm, ezhel popülerleştirdi bu çocuklarda günümüz saundu ile uluslararası alanlarda bile başarılı sayılacak işler yaptılar yapıyorlar, hep aynı saçma sözler gibi şeyler diyen arkadaşlar gidip dünyadaki örneklerine baksınlar günümüz rapinin ve bu çocukların ne kadar iyi iş yaptığını anlasınlar. yolun açık olsun aslan parçası.
  • 18 nisan 2024 tarihinde adana çukurova üniversitesi açık hava tiyatrosundaki motive konseri için fazladan bir biletim var, uygun fiyattan bırakırım. bu adresten iletişime geçebilirsiniz.
  • istedim hayatına dahil olmayı ve
    beni uzaklaştırdın bi hainsin
    benim kalmadı mecalim
    yerden bakınca anladım gökyüzüne sahipmişsin
    şarkılar sokaklara ait ama bu bi ilk
    ve sen ilklere sahipmişsin
    solan çiçeklerim mavi
    bedenim benimle yirmi senedir
    ve sadık kalbim...
  • magazinsel olaylara pek bulasmayan, isini yapan bir rapci.
    22 albumunu hala bayilarak dinliyorum. album ile ilgili entryim; #139456310
  • 22 albümündeki kala kal, masal, savana ve kar şarkılarına hasta olduğum, ömrüm şarkısına ciğerimi bıraktığım newschool rapçiler arasında en beğendiğim.
hesabın var mı? giriş yap