şükela:  tümü | bugün
 • aralık ayı başında lenovo türkiye'nin satışa sunacağı, pil performansı yüksek olan modeli.

  moto z ailesi bugüne kadar ekipman kısmında ise en iyi hamleyi yaptı lg cephesine göre. telefonun alttan pili çıkarılacağına uygun moto mods'lar alınıp arkasına şıppadak takılabiliyor. yanılmıyorsam prof. kamera kiti, jbl hoparlör ve ek batarya... muazzam.

  https://www.motorola.com/us/moto-mods

  https://www.youtube.com/watch?v=ei9dmj6eivq

  not: moto mods'lar black friday ile indirime girmişti tabi bakalım tr'de durum nasıl olacak.

  3510 mah pil gücü 16 mp arka kamera ve 5 mp ön kamera ile geliyor. bunun yanında pil ömrünü dengeli kullansın diye snapdragon 625 ve 3 gb ram ile geliyor. dahili 32 gb alan var ve yabancı resmi sitesinde belirtilen 2 tb'a kadar bellek takılabilir.

  amerikada'da unlock versiyonu 449.99 $ , avrupa'da 449 euro bandında satışta. türkiye fiyatı ise 1,999 tl olarak satışa sunulacakmış.

  tabi yurtdışından getirtmek, pasaport kaydı, vergi ücreti vs. değer mi bilemedim. diğer özellikleri için,

  http://www.gsmarena.com/…orola_moto_z_play-8310.php

  edit: yurtdışında satıldıktan sonra birincil şikayetlerden birisi de uygulama bildirimlerinin ses zayıflığı oldu. forumlarda en cok tartisilan konuydu. yeni guncelleme geldi mi veya bunun hakkinda iyilestirme oldu mu bilmiyorum.

  ikinci konu bir tane haber sitesi sadece aralik ayı'nin ucuncu haftasi satista olacagini soyledi. digerleri ise ikinci hafta ki lenovo'nun burada cakallik yaptigini dusunuyorum. nedeniyse teknoloji sitelerinde bu haberi verip, yorumlara gore fiyatlarda oynama yapmaya gidebilir. iyi taktik. guncel kur ile euro bazinda an itibari ile (sonradan degisebilir) 1,607 tl bandinda.