şükela:  tümü | bugün soru sor
  • https://www.youtube.com/…l/uc-af0jqrmxwdevnr4d-s1xg adresinde hizmet veren, profesyonel çekimleriyle dikkatimi çekmiş motosiklet içerikli youtube kanalı.
  • biribirinin kopyası kanalların aksine, daha profesyonel ve daha dozunda samimi bulduğum kanal.

çekimler, fotoğraflar gayet hoş ama artık hemen her kanalda bunları bulmak kolay. önemli olan üretilen içeriğin niteliği, izlediğim kadarıyla da gayet tatmin edici.

barkın abiden sonra yeni yeni motor incelemesi izleyebiliyorum, kimseyi o'nun yerine koymak değil derdim ama o'nun gibi işini önemseyen ve intizamla yapan birilerini görmek güzel...
  • çok güzel, akıcı,video çekimleri profesyonel olan enfes motosiklet kanalı.
    şu an abone sayısı az ama çok daha iyi yerlere geleceğine içtenlikle inanıyorum.
    evet sancılı bir süreç fakat şu an kemikleşmeye başlayan temeli sağlam bir takipçi kitlesi oluşmaya devam ediyor.
  • mizaç olarak sevdiğim motosiklet kanalı. biraz daha rahat konuşursa arkadaş güzel yerlerde olacağına eminim.
  • motosikletler ve motosiklet kullanıcıları hakkında youtube yayını yapan gayet profesyonel çalışan bir kanal. video çekimleri , ses ve replikler gayet başarılı. içeriği de doyurucu. kullanıcılarla röportaj yaparak birinci ağızdan tecrübeleri aktarmaları da güzel. severek takip ediyoruz.
  • barkın bayoğlu'ndan sonra ilk defa bir motosiklet kanalında bilgi alıyormuş gibi hissettim.
    abone olduk takip ediyoruz.
  • yaptığı işi düzgün yapan arkadaşı takdir ediyorum. böyle özenle hazırlanmış videoları görünce izleyesi geliyor insanın.

motosikletler hakkında birşeyler bakarken denk geldiğim, diğer onca amatör ve laubali youtuberdan sonra gözümün, kulağımın pasını atmış youtube kanalı.