şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir çok ülkede kendi yerel dillerinde otomobil dünyasına ait haberler, en son çıkan modeller hattasında casus fotoğrafları sunan başarılı web sitesidir.

  bu zamana kadar nasıl başlığı açılmaz diye hayretler içinde bırakan web sitesidir aynı zamanda.

  ülkemize ait olan official web sitesi
 • eğer gözlerim beni yanıltmıyorsa agamemnon nickli uçurulan suser'ın araç incelediği youtube kanalı.
 • nasıl yapmışlar bilmiyorum ama site içerisine yerleştirdikleri reklamları, select an element to hide dahi engelleyemiyorsunuz.

  haliyle tam arabalar hakkında bilgi alacaksınız, "bir tomar dolar kazanma fırsatı" minvalinda saçma haberler...

  reklamlarını böyle seçmeseler daha da iyi olacak otomobil bilgi sitesidir.

  süpersonik mesajları ile bilgilendiren kıymetli yazarlar oldu. ublock origin kullanan kişiler tertemiz bir şekilde reklamsız site keyfi yaşıyorlarmış. darısı adblock-plus'un başına...
 • sağdan soldan haber araklayan sitelerden birisidir.
 • motor1 türkiye adıyla youtube platformunda kanalı olan site. agamemnon reis şef editör sıfatıyla görüyoruz. içerikler araç tanıtımı ile sınırlı olmayıp, sektör üzerine konuşmalarda mevcut. son olarak da otopark ekibi ile aralarında olimpiyat düzenlemişler.
  devamı geleceğini belirttikleri serinin ilki c-hr olimpiyatları
 • namı değer agamemnon'u görmemle eski bir dostu görmüş gibi sevindiğim oluşum. tüm sözlük ahalisinin bu adama yapılmış haksızlığı hatırlayıp, destek amaçlı youtube kanalına abone olup, her videoyu beğenmesi bir nevi görev gibi olmalı bence.

  youtube olayına bu kadar geç girmesi bile hata onur'un. bu adam o zamanlar 50bin yazarı olan sözlüğün otomobil gurusuydu. onsuz bir otomobil başlığına rastlamanız neredeyse imkansızdı. youtube kanalları yokken, bu adam sözlükte ve blogunda insanları bilgilendiriyordu.

  kendisiyle bir zamanlar kimi başlıklarda fikir ayrılığına düşüp, tartışmışlığım da vardır, mesaj yoluyla fikrini sormuşluğum da. değerli bir insan, değerli bir otomobil gazetecisidir. bence ülkemizin en iyilerindendir.
 • yılların worldcarfans'ının evrildiği site.

  global versiyonu güzel ancak türk edisyonu sıkıntılı. dile ve yazıya hakim olmayan adamlar çeviriyor sanırım, sürekli düşük cümle ve imla hataları var. örneğin "umarız gerçek s60'ta bu kadar şık görünür" yazmışlar bugünün haberinde.

  ingilizce biliyorsanız global versiyon güzel tavsiye ederim. türk versiyonunun da yaptığı oradakileri alıp çevirmek zaten.
 • agamemnon reyiz için izliyorum.
 • doğan kabak ve hala and zamanının ekmeğini yiyen otopark.com gibi yurtdışı lansmanlarına çağırılıp beleş otellerde kalıp gezip görmek amacıyla açılan ama henüz hedefine ulaşamayan site. ekibin başındaki gereksiz ,hayatta bir baltaya sap olamamış tipi yakından tanıyan biri olarak diyebilirim ki agemmon’a rağmen malesef bu siteden bir nane olmaz.