şükela:  tümü | bugün
  • motor kullananların birbirlerine verdikleri selam.
  • gidonun sol ucundan zafer işareti olarak verileni de mevcuttur.
  • sol ayağı yana doğru açmak ta bu selamın bir türüdür.
  • orjinal olarak kabul edilen selam sekli, sol elin , sol diz ile sol gidon arasına getirelerek yere paralel olarak yapılan zafer isareti olarak kabul gormustur dunyada. fakat bu tur selam sekli ulkemizde ki kullanıcılar tarfından soru isaretleri ile karsılanmıstır. bunun sebebi ise gidonu bırakmak zorunda olmaktır. benim de genelde uyguladıgım 1 kez kısa korna calmak veya kafa ile hafif one egilerek selma vermektir. ayrıca yanından gectigim arac surucusu bana yol vermek adına hamle yaptı ise sol elimi, soz ısteyen lise ogrencisi gibi kaldırarak teskkur eederim.
  • genelde gidonun sol ucundan yapılan zafer işareti, uluslararası bir selamdır.

kask sallama (bildiğimiz kafa selamı), korna, sol ayak uzatma, asker selamı bunlara örnektir.
  • bazı mkoduğum dangalakları sırf motorcu ailesinin bir ferdiyim ben, motorcular grubundanım ben de oloğm rahatlamasını içinde hissetmek için her geçen motora bunu yapmakla uğraşır, virajda bile amk.

yaptın ne oldu? bi de hele ne oldu? iyiki motorcuyum hissi rahatlattı mı nasıl gittiği bilinmeyen hayatını? owıjefowıejf