şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aslında pek de kendine ait bir üslubu, tarzı olmayan bir motovlogger. fakat motosiklet sevenler için önemli bir iş yapıyor. izlemesi de keyifli. sadece özgün olduğu konusuna katılmıyorum. zira aea'nın ''çayda-çıra'' esprisini birebir yaptığında çok şaşırmıştım.
  • iki teker tutkunlarının bu kardeşimizin hazırladığı videoları ilgiyle izleyeceklerini tahmin ediyorum aea ile birlikte severek takip ediyorum tekeri düz bassın allah kaza bela vermesin.
  • pirelli mt-60 rs corsa incelemesinde baştan sona yanlışlarla dolu bir videoya imza atması sonucu youtube'daki tüm izleyiciler tarafından eleştirildi. yazılan tüm eleştiriler tamamiyle haklı ve doğruydu.

kendisi bu kadar aşırı tepkiyi beklememiş olsa gerek dayanamayıp videoyu yorumlara kapattı. ve böylece ne kadar samimi, ne kadar bilinçli bilinçsizlik sergileyebileceğini göstermiş oldu.

ben ve çevremdeki herkes kendisini o videodan sonra takip etmeyi bıraktık. eminim birçok kişi de aynı şekilde onu artık takip etmeyecektir.

tepkilerin asıl nedeni aslında bu zamana kadar söyledikleri, oluşturduğu imaj ve iyi niyetiyle tamamiyle çelişen bir işe imza atmasıydı. benim şahsi öfkem ise kendi hayatını ve aynı zamanda akan trafikteki başka insanların hayatlarını tehlikeye atmasına yönelik.

bu konuyla ilgili çok daha uzun, çok daha ağır laflar edebilirdim ancak, bu saatten sonra birşeyler söylemenin hiç kimseye faydası olacağını düşünmüyorum.

bundan sonraki hayatında varoluş amacını aşan işlere imza atmamasını temenni etmekten başka söylenecek birşey yok...
  • toprak razgatlıoğlu olduğundan şüphe ettiğim youtube kanalı sahibi,eğer kendisi hakkında tek bir kelime kullanmak zorunda kalacak olursam bu kelime başarılı olurdu,aynen devam etmesi dileğiyle...
  • kırmızı dainese g.laguna seca montuna hayran olduğum motosiklet vbloggerı. adamın çok güzel videoları mevcut. incelemeler falan filan. motosiklete ilgi duyan herkesin takip etmesi gereken bir zat-ı muhterem. bu adamın farklı versiyonları için sizleri aşağıya alalım.
    (bkz: dıral dede)
    (bkz: speetfire)
    (bkz: motosikletten anlamayan adam) karadenizli mütevazi motorlu. istanbullularla kapışıyor.
    (bkz: turkishriders)
    (bkz: yolcudur abbas)
    (bkz: motor haydayan adam)
  • sağlam bir highside yemiş vloggerdır. yukarıda da bahsedilen knox handroid eldiven dainese mont ve pantolon sayesinde sadece bir serçe parmağı kırığı ve çeşitli morarmalarla paçayı kurtarmış adamdır. korumanın önemini üstüne basa basa anlatan bu adam korumanın öneminin canlı kanıtı olmuştur. bundan sonraki sürüşleri kazasız belasız atlatmasını diler. çabucak sahalara dönmesini ister ve geçmiş olsun dilerim.
  • geçen süren bayan ve kemal tuğrul sümer ile bilgi garage'a konuk olmuş. programı izledim de epe eğlenmişler.

https://www.youtube.com/…n_id=annotation_1855142779
  • videoları çok yararlı.
  • hayatta şu adamın yüzü kadar hiçbir şeyi merak etmiyorum
  • en samimi motovloger'lardan, ve faydalı olmak gibi bir misyonu var, severek takip ediyorum