şükela:  tümü | bugün
 • motosiklet üzerinde diyar diyar norveç. bi' haftasonu kapıları açsalar, mangala boğarız orayı yemin ediyorum, her taraf yeşillik mis.

  https://www.youtube.com/…l/uc0qiri5cu_rd0n38mv68jmg
 • cok guldum :) paylasan suserin yorumuna :) gel gel mangali beraber yapalim
 • çok kaliteli içerik ürettiğini dusundugum bir youtube kanalı. norveç hakkında ne merak ediyorsanız anlatmış adam. üstelik gayet samimi bir kardeşimiz. şaşırıyorum neden bu kadar az insan takip ediyor diye. ilkay zaman gibi yedigini çekip, reklam peşinde de değil. izlesenize oğlum adamı.

  https://youtu.be/ic9reskeq6w
 • türkçede "yayıntı" diye bi kelime olduğunu ondan öğrendim vallahi. enteresan.
 • herhalde bir youtube kanalıdır, artık bunlarsız da olmuyor.
 • bir motosikletli, kaskına kamera takacağı zaman bakacağı belki de ilk şey "doğru çekim açısıdır" değil mi? kamera, mümkün olduğu kadar geniş bi perspektiften olan biteni görüntülemeli, etrafı müthiş bir berraklıkta nakletmelidir. kamera takan kişi hele ki bi de motosiklet vlogger'ı ise, bu husus daha da kıymet taşır.

  norveç mukimi bu arkadaş, kamerayı tahminimce kaskın çeneliğinin altına monte edip açıyı da öyle bir ayarlıyor ki bizler yolu değil de rüzgarlık camını izliyoruz. :-) rüzgarlık camı, kavisli bi cam olduğundan görüntüyü bozuyor ve bizler su dolu bi bardağın içerisinden yolu seyrediyormuşuz gibi oluyoruz tam manasıyla.

  sen nasıl mühendis oldun sevgili kardeşim, onca sınavı nasıl verdin? norveç'in güzelim dağları yolları yerine "kavisli cam" seyrettirmek acaba hangi matematiksel dehanın ürünü? bir değil, iki değil, bir sürü videosu öyle.

  kızmıyorum, tebrik ediyorum. kamerayı havaya kaldır hatta. yukarı baksın tümüyle. hiç yol gözükmesin, bulutları seyredelim paso!