şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: evil dead) , (bkz: evil dead 2)
  • doom'da alındığı zaman 1'deki silahtı, tepem attığında ve zulada pack olduğunda bunla gezerdim, çok eğlenceliydi çok...
  • öldürmek için eşya arayan katilin etrafında kesinlikle bulunur... hiç bi zaman yakıtı bitmez, moturu durmaz... ilk başta çok zor çalışır, sonra tutukluk yapmaz. pulp fiction da brus da almayı denemişti.
  • sinirlenen bir insanin etrafinda bulunmamasi gereken bir e$ya
  • her eve lazim. cok gurultu cikaran hicbir $eyden hazetmeyen bir insan olarak bu alete duydugum saygiyi benim bile aklim almiyor.
  • temelin, testerenin motorunu calistirmadan agac kesmeye calistigi bir fikrasi vardi. ilk duydugumda kopmushtum ama sonra sihrini kaybetti netekim...
  • (bkz: uzeyir)
  • genelde basrollerde sapık ya da piskopat bir katilin oldugu bol kanlı sahneler iceren korku filmlerinin vazgecilmez edevatı..
  • çalışmak için basit bir iki zamanlı,benzinli motor kullanan,motordan aldığı hareketi çok basit bir dişli sistemi ile zincire aktaran düzeneğe sahip olan odun kesme aracı.elektrikle uzaktan yakından hiç bir ilişkisi yoktur.ama nedense adı elektrikli testere olarak kalmıştır.
  • boktan korku filmi aleti.