1. yazılanları okuduktan sonra izlemediğim videodur. şayet bu derece bir şey sözlükte paylaşılıyorsa, brazzers videosu da paylaşmanın kanımca hiç sakıncası yoktur.
    (bkz: sigmund freud)
  2. buzluğumdaki akşam dostlarıma ikram etmeyi planladığım bacağı düşününce yaşadığı olayın çok da feci olmadığına karar verdiğim adam.
  3. yoğun uyarılar üzerine izlemekten vazgeçtiğim video.karakolun önüne polis cesedi bırakan insanlardan bahsediyoruz neticede.adamların yaptıkları insanlık dışı ama kendileri de insan değiller zaten.
  4. unknown russian soldier ve ırakta kafası kesilen mısırlı şoförün videolarını izledikten sonra kalbim artık bu tarz vahşet içerikli videoları kaldıramaz olduğundan dolayı izleyemediğim videodur.

8-9 sene evvel ogrish denilen sitede izlerdik bu videoları şimdi sözlüğü ogrishten beter ettiler amk.
  5. be amk evlatları ikinci ölen adamı da elektrikli testereyle öldürseydiniz ya dediğim videodur.adam ne kadar can çekişti orada.ama adamların o kadar soğukkanlı olmasının sebebi olarak biraz uyuşturulduklarını düşünüyorum.
  6. bayağı bir önce izlemiştim. uyuşturucu çeteleriyle alakalı bir olaydı herhalde, bir de adamlara muhtemelen uyuşturucu falan vermişler, kafaları yerinde değil.
  7. daha önce izledigim ve i don't want to live on this planet anymore dedigim video.

gercekten izlenilmemesi gereken video. psikolojik travma gecirmeniz kuvvetle muhtemel.
    buraya bu video'yu koymakta bana pek iyi bir fikir gibi gelmedi..

edit: imla

motorlu testere ile kafası kesilen adam hakkında bilgi verin