• izlemedim ama ne yazık böyle kafa kesme potansiyelli insallarla aynı dünyada yaşadığımız gerçeğini bana hatırlatan videodur.. allah bizleri ve sevdiklerimizi bu bu tarz psikopatların çevresinden uzak tutsun inşallah.
  • aşırı merak içinde entryleri okuyup izleme kararı alan bünyenin şunları yapması gerekli olan videodur.

1. sesi komple kısın
    2. video başlar başlamaz durdurun.
    3. videoyu en sona alın kanı görün. bu size cesaret verecektir.
    4. videoyu sondan bir kaç saniye geri, geri sarın ve izleyin.

bu maddeleri uygularsanız o vahşi görüntülerin bir kısmını bünyeniz (hepsini değil) sindirecektir. o merak yok mu, o merak. insanı böyle yapılandırmaya sürükler amk.
  • sağ taraftaki elemanın kafası tamamen kopup yana devrildiğinde, tombul elemanın kafasını çevirip baktığı atış bomba.

'' hay sikicem yapacağınız işi '' bakışı.
  • yazılanları okuduktan sonra izlemediğim videodur. şayet bu derece bir şey sözlükte paylaşılıyorsa, brazzers videosu da paylaşmanın kanımca hiç sakıncası yoktur.
    (bkz: sigmund freud)
  • belli aralıklarla hortlayan bir video bu; (bkz: elektrikli testereyle kafa kesmek)
  • buzluğumdaki akşam dostlarıma ikram etmeyi planladığım bacağı düşününce yaşadığı olayın çok da feci olmadığına karar verdiğim adam.
  • yoğun uyarılar üzerine izlemekten vazgeçtiğim video.karakolun önüne polis cesedi bırakan insanlardan bahsediyoruz neticede.adamların yaptıkları insanlık dışı ama kendileri de insan değiller zaten.
  • unknown russian soldier ve ırakta kafası kesilen mısırlı şoförün videolarını izledikten sonra kalbim artık bu tarz vahşet içerikli videoları kaldıramaz olduğundan dolayı izleyemediğim videodur.

8-9 sene evvel ogrish denilen sitede izlerdik bu videoları şimdi sözlüğü ogrishten beter ettiler amk.
  • be amk evlatları ikinci ölen adamı da elektrikli testereyle öldürseydiniz ya dediğim videodur.adam ne kadar can çekişti orada.ama adamların o kadar soğukkanlı olmasının sebebi olarak biraz uyuşturulduklarını düşünüyorum.
  • dedeleri izlemeyi buna tercih ederim.