şükela:  tümü | bugün
  • yatirim yaparak ya da uye referans sistemi ile reklamlar uzerinden ruble getirisi saglayan sistem.

link
  • kendi araştırmalarım sonucunda bulduğum bir oyun, simülasyon üzerinden rus rublesi kazandıran bir site.

dün itibariyle 1000 rublelik yani 72 lira civarında bir yatırım yaptım. bakalım 4 ay sonra ana paramı kurtarıp kara geçebilecek miyim.

site her an kapanabilir ve tüm yatırımınız boşuna gidebilir diye düşünerek, tamamını kaybetseniz bile üzülmeyeceğiniz bir para ile bu veya buna benzer sitelere eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu şekilde yapmanızı öneririm. nesnel olarak doğrusu budur.

yasa gereği hiç sevmediğim fakat kullanmamız gerektiği şu uyarıyla bu entry'i bitiriyorum:
    yatırım tavsiyesi değildir.
  • rusların çiftlikbank'ı.
  • sahibi uruguay'a kaçmış galiba an itibariyle ulaşılamamaktadır.
  • ben kesinlikle kefilim, neye biliyor musunuz? bu dünyada kerizin tükenmeyeceğine.

girmeyin böyle saçma salak işlere, on lira bile kaptırmayın batıyorsa o on lira size gidin bir çocuğa top falan hediye edin dediğim site.
  • bizim insanimiza domalmaniz bitti, simdi de ruble pesinde ruslara mi domaliyorsunuz?

dedirten ponzi.