şükela:  tümü | bugün soru sor
 • motorola'nın ekranlı, gece görüş özellikli, hd, bebek kamerası modelidir.

  9 aydır kullanmaktayız. harika bir ürün.

  gece görüş özelliği muazzam. zifiri karanlıkta bile bebeğinizin üstündeki tshirtün yazılarını hd olarak size gösteriyor. cep telefonunuza indireceğiniz ios ve android özellikli apk ile telefon, tablet üzerinden evinizden dışarda dahi kameraya ve özelliklerine erişebiliyorsunuz. ayrıca laptop'tan pc'den yine kameraya erişebileceğiniz bir site de mevcut.

  ünitesinin pili tam şarjda 6-7 saat gidiyor. fakat devamlı açık tutmadığınız için gün içinde sadece bebeğiniz akşam uykusuna yatarken sarjda takılı bırakmanız yetiyor. ekranın görüntü kalitesi ne yazık ki cep telefonunuzdanki yazılımdan görebileceğiniz kalitede değil. bir iki tık aşağısında fakat idare eder. 140 m2 bir evin odasından salonuna kablosuz özelliği iyi çekiyor, takılma olmuyor.

  daha sonra alacağınız diğer motorola kameraları üniteyle eşleştirebiliyorsunuz. kameranın 5 farklı melodide müzik çalma, sesinizi kameradan duyurma, her yöne dönebilme ve 3 saate kadar kablosuz olarak kullanılabilme özelliği var. yani bu kamerayı alıp evin farklı bir noktasına getirebilirseniz kablosuz olarak birkaç saatliğine.

  kameranın tek kötü yanı şu, yani en azından bizde durum böyle: kameranın ünitesi açıkken, wi-fı sinyallerini bozuyor. mesela kamera açıkken tivibu'da görüntü donuyor, internet siteleri biraz daha geç açılıyor. sebebini anlayamadık. fakat çok sorun teşkil etmiyor bizim için.

  eğer kablosuz, hd, ve çok özellikli bir bebek kamerası arıyorsanız, tavsiye ederim.
 • (bkz: #83635071) bir alt modeli için.