şükela:  tümü | bugün
 • ios ve android platformları için yeni çıkan strateji/simülasyon oyunu. an itibariyle ios için 2,99 dolar iken android platformunda 3,99 tl'ye alınabiliyor. özellikle yarış anında pit stop aralıklarını ayarlarken ve sıralama turlarında dereceyi yükseltmeye çalışırken doğru ayarları zamana karşı yarışarak yapmak stres seviyesini yükseltiyor. gördüğüm kadarıyla gerçek kişilere karşı değil, bilgisayara karşı oynanıyor fakat henüz çok yeni olduğum için ilerleyen aşamaların neler getireceğini bilmiyorum. türe meraklı oyunculara daha şimdiden gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. zaten metacritic notu da gayet iyi.
 • gün itibariyle play store'da indirimde (1 tl) olan oyunlar arasında görüp denediğim ve bayıldığım oyun.

  google play store linki
 • eğlenceli ve kendine bağlayan bir oyun. ayarları falan en baside indirgenerek kullanılmış. yani toplam 9 konfigürasyon var aslında piste göre. ancak iki pilotun biri için farklı diğeri için farklı konfigürasyonların daha hızlı olduğu durumlar da çok.
  birkaç tecrübe paylaşayım;
  -genç sürücü yetiştirme programına önem verin. en üst serilere çıkınca 99-99-99-99 özellikli pilotlar yetişiyor ve bildiğiniz asgari ücrete 24 aylık sözleşme imzalatıyorsunuz.
  -95 üzeri mühendisleriniz varsa elinizden kaçırmayın. ben 98-99 luk adamı işten çıkardım, yerine bulabildiğim en iyi adam 93-94 falandı.
  -yüksek puanlı mühendisler genelde sezon sonunda müsait oluyor.
  -hava durumu tam güneş = sert lastikler yumuşaklara yakın performans
  -hava durumu parçalı bulutlu = yumuşak lasitikler bir hayli fark yaratır.
  -hemen bir üst seviyeye geçmek için acele etmeyin, para biriktirin. lazım oluyor.
 • 20 kurus vermeyerek mod apk indirip sınırsız para ile oynayıp çabucak hevesimi aldığım motor sporu yarışı simülasyon oyunu
 • modil sürümüne göre çok daha detaylı olan pc/mac sürümü 10 kasımda steam'de pazara çıkacak oyun. türkiye fiyatı 55 lira gibi makul bir fiyat ve oyun çıkmadan önce %10 indirimle 49.50 liraya satılıyor. steam workshop desteklediğine göre birileri fia'e çaktırmadan lisans modları hazırlayabilir. benim emektar laptopa göre biraz güçlü bir konfigirasyon istemesi (gerçi günümüze göre orta düzey bi pc yeterli olacaktır) elimi kolumu bağlıyor.
 • f1 severlerin kaçırmaması gereken oyunlardan biri bence. hele bir de menajerlik oyunlarını seviyorsanız kesinlikle bir bakın derim. bu hafta ios'da ücretsiz.

  yarışlarda taktik uygulayıp dandik arabanızla zorlu birincilikler kazandığınızda çok seviniyorsunuz. güvenlik arabası girmesi ve hava durumu değişimi olması işleri çok değiştirebiliyor.
 • 10 kasım 2016'da pc için çıkışını yapacak olan oyun.

  http://store.steampowered.com/app/415200
 • gün itibarıyla pc çıkışını yapmıştır.

  http://store.steampowered.com/…pp/415200/?l=turkish
 • android versiyonunda bir süre sonra tekrara bağladığı için sıkmaya başlayan oyun. sega tarafından pc versiyonu yayınlanmış olup, bu sıkıcılığın giderildiği ve oyunun kendini tekrar etmediği söylenmiştir. f1 tutkunu bir insan olarak az evvel oynamaya başladım, baya detaylı hatta aşırı detaylı yapılmış. pilotunuzun doğum gününde $100.000 vermeyip doğum günü partisi düzenlemez kuru bir kart gönder seçeneğini seçerseniz örneğin; morali düşüyor. bunun dışında regülasyonu esnetecek parça geliştirip, yarış denetimjnde ceza alma riskiniz var, pite girdiğinizde riski ama hızlı pit olsun seçeneği var, baya bir detay var.