şükela:  tümü | bugün
  • www.moruma.com sayfasında motosiklet aksesuarlarının satıldığı online mağazadır.

fiyatlarının biraz daha makul olması nedeniyle kendilerinden geçen hafta alışveriş yapmış bulunmaktayım.

ürünlerden bir bölümü sorunsuz şekilde geldi. bunların bir kısmını bedenler olmadığı için değişim rica ettim. şimdi onların gelmesini bekliyorum. şuana kadar çok ilgili davrandılar. kendilerine de buradan teşekkür ederim.

alışveriş listem tamamlandığında kendileri hakkında net bir yorumu sizlerle paylaşacağım.

edit: sorunsuz ve fazlaca ilgili bir site tavsiye edilir.
  • az önce bir sipariş geçtim. umarım güzel bir alışveriş deneyimi olur.

edit: fuar yoğunluğu falan filan derken biraz gecikmeli de olsa çok memnun kaldım kendilerinden. sürekli telefonla iletişim kurdular (evet ben değil onlar aradı) ve sabırla sorularımı cevapladılar.
    sadece çok acil hemen ertesi gün elinize geçmesi gereken bir ürün sipariş edecekseniz önce bi arayıp stok sorgulaması yapmanızı tavsiye ederim.
  • artçım için kask arayışına girdiğim sırada youtube'deki kask incelemeleri üzerine rastladığım web sitesi.

cem adında bir arkadaş var. belli ki kask işinden anlıyor. dolu dolu 4-5-9 dakikalık videolarını gördüm. ığlayıp oğlamadan akıcı bir şekilde kaskın özelliklerini markanın başka modelleriyle kıyaslayıp referans vererek anlatıyor.

diğer sitelerde gördüğüm incelemerde elemanlar hiç anlamadığı ürünleri ellerine alıyorlar ve sitedeki açıklama kısmında yazanları seslendirmekten başka bir şey yapmıyorlar.

artçım için alacağım kaska cem isimli arkadaşın videoları sonucu karar verdim. bunun sonucunda da alışverişi de motoruma.com'dan yapmak istedim bir vicdani sorumluluk hissederek ama gel gör ki kaskın bedeni kalmamıştı. başka siteden almak durumunda kaldım.

bu entry de videolardaki emeğe karşılık bir vefa borcunun ödenmesi için yazılmıştır. alışveriş yapmadım, siteyle ilgili olumlu olumsuz bir tecrübem yok ama bu giriyi yazmasam da olmazdı.
  • bu arkadaşların mağazasından bugün bell marka bir kask (kask halihazırda indirimdeyken bana da %5'lik bir indirim uyguladılar), sele kılıfı ve bir de üzerinde kırlangıç deseni olan bir bandana aldım.

normalde motosiklet mağazalarına gitmeyi sevmem, nedense havalı ve itici tiplerle karşılaşmışımdır hep.

ama motoruma'daki arkadaş, fazlasıyla yardımsever ve bilgili çıktı. mağazadan yalnızca satın aldığım ürünlerle değil, faydasını göreceğim bilgilerle de ayrıldım. hatta motosikletimdeki çatlak için bana bir usta da önerdi de, maalesef telefonunu almayı unutmuşum, artık bir dahaki gidişte isteyeceğim.

sağolsunlar, işleri rast gitsin.