şükela:  tümü | bugün
  • http://www.motosiklet.net/ adresinde ikamet etmekte olan motor tutkunlarının uğrak yeri.
  • güzel bir motosiklet platformudur. forumlarında "böyle araba kullananın üstünden 7 mahalle geçsin!, mondial ya da o plastikle demirin karışımı hurda...vs " gibi başlıklar altında renkli tartışmalara da denk gelebilirsiniz. alternatifleri de vardır tabi ki:
    (bkz: ikiteker)
    (bkz: motordelisi com)
    (bkz: hitit motosiklet kulubu)
  • motorlarla ilgili türlü bilginin bulunduğu,üyelerin birbirleriyle bilgi alış-verişinde bulunduğu bir site.
    motor sahipleri için ve motor almayı düşünenler için çok faydalı...
  • üyeleri 29 temmuz cumartesi 2006 akşamı yayınlanacak olan televizyon makinası'na katılacak olan site.
  • her motor modeline göre ayrı başlık açılması,ve buralarda gruplaşan kullanıcıların ilgili modelle ilgili tecrübelerini paylaştıkları faydalı motorsiklet forumu.
  • sadece bir site değildir,türkiyenin her türden insan barındıran en büyük motosiklet topluluğudur.dağ tepe ülke ülke gezen gezginlerin gezi yazılarına rastlayabileceğiniz gibi kendinizi 15 yaşında bir zibidinin mobiletimle 220 yaptım yada zzr 1400 e bindim kesmedi şeklindeki topiclerinde gezinirken bulabileceğiniz bi yerdir.tutku yaratmasada bağımlılık yapar.
  • devamlı birbirlerine sataşan insanların bulunuduğu site. hemen hemen her başlıkta kavga vardır. birbirlerinin türkçesiyle dalga geçenler, internette okudukları iki yazı ile kendilerini dünyanın en bilinçli insanı sanan kişiler yoğunluktadır.
  • forumun alt yapı güncellemesi dün itibariyle başlamış. eski forum gerçekten şekil olarak çok sıkmıştı. yeni halinin ilk görüntülerini çok beğendim. hem eskisine benziyor, hem de daha modern olmuş. keşke her başlığı geyiğe çevirmeden duramayan trolleri de olmasa dadından yenmeyen bir motosiklet forumu olur.
  • troller dışında, kendini her konuda otorite zanneden sinir insanlarla dolu. eğer kendi yöntemlerinin, anlattıklarının şakşakçısı olmazsan, başlığına kimse yazmaz, sorduğun sorulara/yardımlara cevap yazmaz. tamamen götü kalkıklar ve trollerle dolu site
  • reklamlar sayesinde site içeriği için pek yer kalmamıştır. gereksiz tartısmalar, başlangıç motoru tartışmaları, büyük motorla başlayanlara hakaretler yayın akışından parçalardır.