şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • ara sıra youtube'da videolar paylaşan / eğitim veren ve washington'da yaşayan kişi olup olmadığına bir türlü emin olamadığım yazar.
  • sanirim uludag sozlukten buraya terfi etmis 8 mart yazarlarindan olmus biri.
  • sözlüğün en aklı başında kadınlarından biri. muhabbetine doyum olmaz bir zeka pınarı. eh bi de beşiktaşlı. sevmek için daha fazla bir şeye gerek yok. güler yüzü ve varlığı eksik olmasın.
  • ağabeyimin arkadaşlarından birinin neredeyse ölümüne sebep olan kız çeşidi. eski şahinci tayfasından olan bu arkadaş çeşme otobanında motosiklete önlü arkalı binmiş iki kız görür. arkada yolculuk eden kızın taşan tangasından tahrik olan bu arkadaş, 180 km/h ile giderken eli malafata götürüp oynamaya başlar. iyice çıldırıp uzunları da açarak yola devam ederken, anlık bir hakimiyet kaybı sonucu bariyerlere bindirip takla filan atar.
  • kadın biri.
  • kafa dengi bir yazar. takip etmek zevkli olacak...

"haziran'da üşümez insanlar..."
  • çok eski sevgili kişisi. zaman zaman ankara'dan nefret ettiren.
  • teoman
  • uykusuz ve bunalımlı gecelerde sığındığım liman. oyun oynarken oyun arkadaşım, ortak senaryo yazarken çalışma arkadaşım. değişmeyense sürekli arkadaşım ve sırdaşım olduğu. bir insan her haliyle güzel olur mu? olurmuş demek ki. kanepenin rahatlığını ciğere ve balığa değişmeyen bir kedi olur mu peki? o da olurmuş. 'hayata dair gülümseten detaylardan' diyesim geldi, detay değil. neyse, ben de tam çıkıyordum zaten. 'hoşçakal' diyorum kendisine.