şükela:  tümü | bugün
  • motor satın alırken taşıt vergisini ödedik demesine rağmen ödemeyen firma.istediğiniz renkte motor getireceğine dair söz verip kapora verdirtir,1 ay boyunca sizi oyalar bu hafta gelecek diyerek.daha sonra gelen renk sizin istemiş olduğunuz renk değildir.bunların üstüne , 'biz mototaş'ız,bize güvenebilirsiniz' diyerek insanı çileden çıkarırlar. bütün çalışanlar -sadece- satış öncesi güleryüzlüdür.
    uzun lafın kısası civarda(kadıköy - bostancı arası bağdat caddesi ) bir çok motorsiklet satan yer varken bu kurumu tercih etmeyiniz efendim.
  • sym'nin servis ve satışını bırakıp kymco ile devam eden motorcu.

ülen bare servisi bırakmasaydınız. o kadar alışmıştık.

edit: sözümü geri aldım iyiki bırakmışsınız lan adam gibi servis gördük. (bkz: istanbul motor)
  • ferco motor'da görülen asabiyet ve müşteri aşağılama potansiyeline tahminen bu yaz erişecek kurum. dainese termal yelek sormak için girdiğimde, 1980'lerin devlet hastanesi ızdırabı yaşatan bir sahneye dönüşüverdi anadolu yakası'ndaki mağazası. yüzler asık olması, zahmetle cevap vermeleri, hemen çıkıp gitsen de mutlu olacağız halleri, beklentimi olumsuz etkiledi. reklamın en iyisi kulaktan kulağa olandır, boy boy ilanlar değil.
  • önceki yorumları okuyunca "ulan bunlar başka yerden mi bahsediyor acaba" dedim. evet içeri girdiğinizde "evet ağabey çay mı içersin" deyip size dil atmıyorlar. yıllardır girip fiyat alırım, anormal bir tutumlarını görmedim. bekletildiğim oldu, o bölgenin en yoğun dükkanıdır hoş görmek lazım onları veya diğerlerini. "ben müşteriyim, paramı alacaksınız köpekler" modunda girerseniz sizi ezerler orda, paranıza ihtiyaçları yoktur çünkü. insan gibi girin, selam verin sohbet edin alış verişinizi yapın gidin.
    son kazamdan sonra dainese'tan başka koruma almam dediğimden beri müşterisi olduğum yerdir. sahibiyle (abartmıyorum) bir saat sharp testi tartışması yapmışlığım var, o kadar sabırı az insan gösterir, bu tartışmadan sonra saygımı kazanmıştır aslında.
  • diger motosiklet magazalari yavas yavas yurtdisi fiyatlarina yakin satarken mototas ozellikle dainese urunleri %15-20 gibi pahaliya satiyor.
  • motosiklet ile ilgili bir ihtiyaç peydah olduğunda kızıltoprak turu yaparken dükkanlarına geldiğimde ayaklarımın geri geri gittiği, girdiysem de "ulan yine niye girdiysem buraya" dediğim yer. müşteriyle olan ilgisizlikleri mi yoksa başka bir şey mi bilemedim. bir türlü ısınamadım şu dükkana..
  • dainese'nin türkiye için en büyük talihsizliğidir.

müşteri memnuniyeti için değil müşteri memnuniyetsizliği için çalışıyorlar, satış sonrası destek mi; o da ne?!, web sitesinin dandiklğinde kimse eline su dökemez. belli ki herifin elinde para varmış; o parayla dainese, arai gibi markaların distribütörlüğünü almış, ama insan ilişkilerinden, ticaret ahlakından ne yazık ki nasibini alamamış kimse sahibi.

neyse biz insanlık görevimizi yapıp dainese ve arai'ye uzuuun bi mail yazalım bakalım, gerisi onların bileceği iş.
  • agv ve dainese gibi markalar nasıl oluyorda küçücük şeylerin peşine düşen firmaların eline kalıyor hayret…

bu firmadan agv nin bir kaskını aldım. kargo bana ulaştığında kontrol ederken kaskı çene bandının tırnağının kırık olduğunu fark ettim. baya süre teşhirde durmuş kaskı yollamışlar yüksek ihtimalle. aradım yolla abi değiştirellim dedi, yolladım. yeni gelen kaskın çene bandı yoktu ve kaskın iki üç yerinde vuruk, boya atması vardı… yine yolla abi safhaları ardından 3. de sağlam kaskı yollamayı başardılar. ancaak;

bakınız, bu video agv’nin official kanalından. bu abimiz diyor ki her agv k3 sv kutusundan pinlock çıkıyor. ama benim mototaş’tan aldığım 3 agv’de de pinlock yoktu. peki noluyor bu kadar parça sevgili mototaş? sonrasında 100 liraya satıyorsunuz bunları.

bu kadar pahalı markaları satıp, zaten deli gibi kar marjıyla çalışan bir firma. ama gözleri doymuyor heralde ki ufak tefek şeylerin hesabını yapmaktan çekinmiyorlar.

alışveriş yapılmaması gereken firmalar arasında yerini alan firma.
  • agv kasklarda %40 indirime gitmiş olan şirket. kask düşünenler kaçırmasın