301 entry daha
  • paradox un sitesine göre 2018 son çeyreğinde çıkıyodfjhçbldkdkf

edit: ne çile çekmişiz zamanında
  • ekipte çalışan bir mühendisten bilgi aldım. oyunun 1.5-2 senesi varmış. 1 yıl içerisinde kesin çıkış tarihi vereceklermiş. geç kalma sebebini de şöyle açıkladı. oyun duyurulduğunda daha hiç bir şey hazır değilmiş, kodlamayı geçtim senaryo ve diyaloglar bile hazır değilmiş. oyun motorunu sıfırdan yapmışlar ama söylediğine göre şu an grafikler witcher 3 kalitesindeymiş. ancak multiplayer modu yapmak çok uzun sürüyormuş.
  • 4 ayda bir düzenli olarak piyasaya sürülecek haberleri çıkan oyun
  • zamanında keşke çıksa diye cayır cayır yandığım oyun ama artık çıkarsa ve alırsam ne olayım dediğim oyundur.

ilk çıkacak valla bak dediklerinde, dur lan çıkmasına az kaldı warband i bir kere daha bitireyim, kardalyanın hükümdarı olayım dedim..

binlerce savaş yaptım. sayısız derebeyi ve sultanı zindanlarda çürüttüm. hileyle 6 kere hilesiz 2 kere hükümdar oldum, sonra sıkılıp gerçek hayatımda okulu bitirdim, işe girdim, işten çıktım başka işe girdim şehir değiştirdim yurtdışına gittim bir süre yaşayıp geri döndüm falan derken yıllar geçti.

hala 2 yıl var demişler birde ya.. taleworlds bak şurdan siktir git lütfen..
  • (bkz: gordon freeman bunu beğendi)
    (bkz: valve bunu paylaştı)
    (bkz: gabe newell buna bir ifade bıraktı)

erken erişimden alanlara half-life 3 vereceklermiş.
2121 entry daha
hesabın var mı? giriş yap