şükela:  tümü | bugün
  • animal planette yayınlanan sözüm ona belgesel şovu. bi grup aşırı gürültücü sakallı kovboy şapkalı şovmen adamlar efsanevi olan yaratıkları arayıp avlıyorlar. ama tabi hiç bişey göremiyoruz. program boyu gece görüş kamerasıyla orman içinde sağa sola koşturup. yok izi var yok çok büyük ahanda yaklaştık nidalarıyla geziyorlar. bunu ne amaçla çekerler anlayabilmiş değilim.
  • dmax'te yayınlanan program. bence ekip aradığı "olağanüstü" hayvanları bulacağına inanıyor. öyle olmasa bu kadar salak bir program çekilemez.
  • ilk bir iki bölüm mal mı lan bunlar yoksa ben mi anlamadım dedim. kafa dağıtmalık komik program.
    her bölüm başka bir canavar peşine düşer grup. akabinde keşif yapar yerli halkla konuşurlar. düşük pikselli canavar videosu yakalayan bir köylü bunlara iyice gaz verir.
    her bölüm farklı bir tuzak yaparlar. gece ava çıkarlar veee termal kamerada canavar görünür.
    ateş ederler ama yaratık kaçar.
    en son ekip lideri der ki "o pisliği korkuttuk! bir daha buradaki insanları korkutamaz. buraları terk etti!"
    her gece dmax'ta izliyorum daha canavar denk gelmedi.
  • hayatımda gördüğüm en saçma programlardan biri. götlerindeki kılları ağarmış 4 tane varil gibi leş ve bunların yanına bir şekilde dahil olmuş daha genç ve daha varil gerzek bulunduran program. lan götlerini kaldırmakta zorlanıyorlar neymiş canavar peşinden koşturacaklarmış, laaaan bi siktirin gidin. şu anda da izlediğim bölümde saw filminin bir kopyasını yapmışlar.
  • gerçekçilikte kurtlar vadisi-arka sokaklar-akasya durağı ile yarışan program
  • götünü kaldırmaktan aciz adamların gece ormanda bir oraya bir buraya koşuşturup sözde canavar avlamaya çalıştıkları program. henüz bir şey yakaladıklarını görmüş değilim. bir gece canavar onları yakalarsa oyum canavara. net...