• götünü kaldırmaktan aciz adamların gece ormanda bir oraya bir buraya koşuşturup sözde canavar avlamaya çalıştıkları program. henüz bir şey yakaladıklarını görmüş değilim. bir gece canavar onları yakalarsa oyum canavara. net...
  • gerçekçilikte kurtlar vadisi-arka sokaklar-akasya durağı ile yarışan program
  • dmax'te yayınlanan program. bence ekip aradığı "olağanüstü" hayvanları bulacağına inanıyor. öyle olmasa bu kadar salak bir program çekilemez.
  • ilk bir iki bölüm mal mı lan bunlar yoksa ben mi anlamadım dedim. kafa dağıtmalık komik program.
    her bölüm başka bir canavar peşine düşer grup. akabinde keşif yapar yerli halkla konuşurlar. düşük pikselli canavar videosu yakalayan bir köylü bunlara iyice gaz verir.
    her bölüm farklı bir tuzak yaparlar. gece ava çıkarlar veee termal kamerada canavar görünür.
    ateş ederler ama yaratık kaçar.
    en son ekip lideri der ki "o pisliği korkuttuk! bir daha buradaki insanları korkutamaz. buraları terk etti!"
    her gece dmax'ta izliyorum daha canavar denk gelmedi.
  • ben hayatımda bu kadar saçma ama eğlenceli bir program izlemedim.

güve adam ve koca ayak bölümlerini izledim. iki bölümde de canavarlar ekibimize ormanın içinde karanlıkta saldırıyor ekipten birilerine bir şey oluyor ya bayılıyorlar yada arabalarına canavar saldırıyor bölüm bitiyor. *

bu gece 23.55'de dmax'de yayınlanacak kaçırmayın.

kahkahalarla izleyiniz.

ey dmax eskiden yengeç avcıları falan verirdin gerilirdik noldu sana be..
  • hayır diyelim ki gerçekten böyle yaratıklar var ve ormanlarda yaşıyorlar, ne istiyorsunuz garibanlardan anlamadım ki a.q.

neymiş, tuzağa yakalanırsa etinden bir parça kesip ateşte kızartıp yiyecekmiş. bok ye..!

sanarsın dünyayı kurtaracaklar a.q. salaklari ..!

edit: bu salaklar ateş edecek olursa kesin birbirlerini vururlar. bu nedir yaa, buna para harcayıp program yapıyorlar. işleri güçleri yok tabi, fucking american guys.
  • hacı bu nasıl program bir türlü çözemedim.

dayılar öyle bir davranıyorki insan harbiden varmı böyle bir durum diye sorguluyor. belgesel izletir gibi çekmiş adamlar dalga geçiyorlar resmen.

allah akıl fikir versin.
  • götünün kılları ağarmış amcalarımızın çektiği program. kolpa olduğu 1km'den anlaşılıyor ama cidden çok eğlenceli. bugünkü yayınlanan bölümde gölge canavarını avlamaya çalışıyorlar.

edit:imla
  • dmax'ın bokunu çıkardığının resmidir. yaşlı başlı adamlar gece yarısı ormanda sözüm ona canavar arıyorlar ellerinde tüfeklerle. etrafta o kadar kamera var, ihtiyarlar bağırıyor gördüm işte orada diye ama ne hikmetse kameraya hiç yansımıyor bu meşhur canavarlar. hele bir tane tip var 350 kilo bırak canavarı görüp peşinde koşmayı, sikini görecek mecali yok.
hesabın var mı? giriş yap