• firefox için olan eklenti buradan da indirilebilir:
    https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/39

bağımlılık yaratıyor, başka pc'ye geçince "lan yürüsene" gibi tepkiler verdirtiyor.
  • opera bağımlılığı sebebi. internet explorer kulanırken menü falan çıkartıyor. dayanamayıp gates'e kadar sayıyorum.
  • mozilla firefox da status barda d,u,r,u,l,u,l,u yazarak kendi çapınızda eğlenmenizi sağlayan özellik.
  • windows üzerinde çalışan hemen hemen bütün uygulamalarda, buna işletim sisteminin kendi uygulamaları da dahil (klasör açma, bir ikona tıklama, her hangi bir yere sağ tıklama vb.), fare tuşları ile verdiğimiz komutlar farenin tuşuna basıldığı an değil de, parmak tuştan kalktığı anda yerine getirilirken, mouse gestureda * durum böyle değildir. tuşa basar basmaz işlev yürütülür. ha bu bilgi günlük hayatta ne işinize yarar bilemiyorum. böyle de gereksiz bir insanım..
  • nedense graffitiyi anımsatan sirincikler
  • firefoxtaki mouse gestures add-on'i firefoxun son surumunu desteklemiyor ve beni oksuz birakmis durumda. cok mutsuzum sozluk cok...
  • kesinlikle harika bir özellik sırf bu özellikten bile tercih edilebilir,ama ciddi anlamda tembelliğe yol açıyor,geri yapmak için sağ tuşa basıp sola hraket ettirmeye alıştıktan sonra operada,ieye geçtikten sonra yukarı gidip back tuşuna basmak zor geliyor...
    çok yararlı
  • bilgisayar başında bir mousebender edasıyla oturmamı sağlayan güzellik. mouse'u sağa çekiyorum sayfa ileri gidiyor, sola çekiyorum geriye. tabi bu arada benim de götüm kalkıyor bir bok becermişim gibi. ama daha öğrenecek çok şeyim var. bunun daha havası, suyu, ateşi ve toprağı mevcut. ben mouse'la başladım.
  • mozilla firefox için ilk yüklediğimden beri hiç bırakmadığım, ofisteki bilgisayara, arkadaşa heryere kurduğum süper ötesi eklenti:
    https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/39

49 ayrı tarayıcı komutuna istenilen hareket kombinasyonu atanabilmektedir. örneğin sayfa yenilemeyi sağ tuşa basılı olarak yukarı hamle yaparak ayarlayabilirsiniz. yanınızda biri seyrediyorsa aa abi o nasıl oldu demesi muhtemeldir.
    internet explorer 7 için de yapmışlar ama böyle hantal ve dandik birşey olamaz.
hesabın var mı? giriş yap